Skocz do zawartości

Dodatkowe wskaźniki


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Ja próbowałem - bez totalnej demolki wskaźnika nie da się. Podświetlenie jest diodowe, należałoby rozebrać nierozbieralny wskaźnik i zamienić diody na żarówki lub przyciemnić te co są. Niestety wskaźnik wtedy nie byłby już chyba taki ładny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych AG jest opcja podłączenia pod włącznik świateł, wtedy razem z nimi powinny przygasać... osobiście olałem to :wink:

 

to nie jest przygasanie tylko zmiana koloru na drugi, ja sobie to podpialem pod magiczna funkcje bright ;)

zielony (teoretycznie dobrany pod ori zegary) jakis taki nie za ladny a w nocy w dodatku zdecydowanie za mocny i w efekcie jezdze "na bialo" :)

 

DeNavarro - zeby to byl moj watek to bys mial pomuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych AG jest opcja podłączenia pod włącznik świateł, wtedy razem z nimi powinny przygasać... osobiście olałem to :wink:

 

to nie jest przygasanie tylko zmiana koloru na drugi, ja sobie to podpialem pod magiczna funkcje bright ;)

zielony (teoretycznie dobrany pod ori zegary) jakis taki nie za ladny a w nocy w dodatku zdecydowanie za mocny i w efekcie jezdze "na bialo" :)

 

DeNavarro - zeby to byl moj watek to bys mial pomuka :)

Ale ja mam niebiesko czerwone... i dałbym głowę uciąć, że to było przyciemnianie bo nie pamiętam z instrukcji, żeby była tam mowa o drugim kolorze... :shock:

 

Oczywiście istnieje taka możliwość, że się mylę... :P:twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprawdziłem w instrukcji - mam AG z funkcją peak i warning. Wyłącznie zmiana koloru podświetlenia biały na inny, w moim przypadku zielony. Nie ma przyciemniania, niestety. Pozostaje jedynie przyciemnienie szybki lub przyzwyczajenie się.

Ja też podłączyłem pod bright - nareszcie się do czegoś przydał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprawdziłem w instrukcji - mam AG z funkcją peak i warning. Wyłącznie zmiana koloru podświetlenia biały na inny, w moim przypadku zielony. Nie ma przyciemniania, niestety. Pozostaje jedynie przyciemnienie szybki lub przyzwyczajenie się.

Ja też podłączyłem pod bright - nareszcie się do czegoś przydał :)

To jest ta wersja, która ma ustawiany warning?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP!

 

Zainstalowałem Auto gauge i mam ultra wkurzający problem!

 

czujnik ciśnienia oleju non stop alarmuje, że jest zbyt niskie ciśnienie kiedy silnik jest wyłączony. Coś ci tajwańczycy zrąbali na maxa. Ktoś wie jak to ominąć wyłączyć alarm?

 

Opening ceremony w AG to też dramat, ale działają.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...