Skocz do zawartości

Mogłaś moją być KRYZYSOWĄ narzeczoną...


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):

Za każdym razem gdy robię badania krwi widzę wartości pomiaru cholesterolu. Swojego cholesterolu nie widziałem nigdy. Podobnie jak szkieletu :biglol: .

Ja nie widziałam swojego serca.

 

Jestem kobietą bez serca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, GREGG napisał(a):

Widocznie wysoki pułap osiągnąłeś ;) 

A gdzie tam, dopiero w połowie drogi jestem - jak na razie, bo jak przyjdzie nowa miotła, to będę miał dalej  ;)

 

Wszyscy dalej będziemy harować na jednych jak i drugich polityków hipokrytów i niekompetentnych ekonomistów przerzucających się odpowiedzialnością za swoje błędy po każdej zmianie władzy. No sorry, oba gangi czyli PIS i PO uważam za patałachów, a co za różnica, czy jeden jest lepszy od drugiego gdy obaj są słabi. 

 

Dlatego informacja o rozległym zawale wieloletniego współpracownika, który raczej już nie wróci do pracy, robi na mnie większe wrażenie i budzi większe refleksje niż ostatnie rewelacje o PKB.

44C21DDE-2F92-448E-9371-28C4EC8063A6.gif


 

15 godzin temu, Szürkebarát napisał(a):

Kobietą której serca nikt nie widział, z nią samą na wstępie.

 

15 godzin temu, Aga napisał(a):

Ja nie widziałam swojego serca.

 

Jestem kobietą bez serca :mrgreen:

 

12 godzin temu, chojny napisał(a):

Królowa lodu :mrgreen:

 

Dementuję, miałem przyjemność poznać - pozytywnie szalona ale też równa Babka z krwi i kości, która wszystko ma na swoim miejscu 

;) 

 

 

 

Edytowane przez Blixten
  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blixten napisał(a):

No sorry, oba gangi czyli PIS i PO uważam za patałachów, a co za różnica, czy jeden jest lepszy od drugiego gdy obaj są słabi. 

 

Jedni i drudzy plują w ryj, ale tylko jedni zaglądają do spodni i pod sukienkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skwaro napisał(a):

Do tego bzdurne i z tezą


Trik stary jak Świat … ale Ty chyba nie masz problemu z ich zrozumieniem ? ;) 
 

Wiadomo dlaczego są tak a nie inaczej sformułowane i dlaczego są ograniczone tylko do tych kwestii, nie obejmują  innych ważnych tematów. 

W każdym razie ja nie zamierzam bojkotować ani referendum ani wyborów. Gdy wygra je opozycja, na ich pytania również chętnie odpowiem. 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Blixten napisał(a):


Trik stary jak Świat … ale Ty chyba nie masz problemu z ich zrozumieniem ? ;) 
 

Wiadomo dlaczego są tak a nie inaczej sformułowane i dlaczego są ograniczone tylko do tych kwestii, nie obejmują  innych ważnych tematów. 

W każdym razie ja nie zamierzam bojkotować ani referendum ani wyborów. Gdy wygra je opozycja, na ich pytania również chętnie odpowiem. 

 

 A ja zamierzam je zbojkotować, bo ta hucpa nie ma nic wspólnego z mechanizmem referendum, zapisanym w konstytucji. Np. tutaj jest ładnie opisane czemu:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02sATDU3PxcH85wdffWco51JwbKZiywZYJNrwBowjxm7Q8Ge3UPyZKdUxZbVzGAfxTl&id=100043849703290

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, skwaro napisał(a):

 A ja zamierzam je zbojkotować, bo ta hucpa nie ma nic wspólnego z mechanizmem referendum, zapisanym w konstytucji. Np. tutaj jest ładnie opisane czemu:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02sATDU3PxcH85wdffWco51JwbKZiywZYJNrwBowjxm7Q8Ge3UPyZKdUxZbVzGAfxTl&id=100043849703290


Twój wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Blixten napisał(a):


 

Uuuuffffff, a już myślałem, że zaczęła się deflacja ;) ;)

Nie, to jest nawiązanie do jednego z pytań w nadchodzącym referendum: Czy jestes za totalnym rozpieprzeniem ostatnich dobrze dzialajacych firm, które to właśnie czynimy,my rządzący :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, olo11 napisał(a):

Nie, to jest nawiązanie do jednego z pytań w nadchodzącym referendum: Czy jestes za totalnym rozpieprzeniem ostatnich dobrze dzialajacych firm, które to właśnie czynimy,my rządzący :mrgreen:


Ja to akurat mam na co dzień u siebie, przez 23 lata :facepalm:

Uwierz mi, że Zarządy z nadania bez względu na rządy mają równie genialne pomysły. Tutaj PO z PiSem mogą sobie ręce podać. Obecnemu zarządowi niedawno strasznie podpadłem, kolejny z resztą raz walnąłem bez bibuły co myślę, ale … dla mnie najważniejsze jest móc spojrzeć na siebie w lustrze bez obrzydzenia. :D
 

Edytowane przez Blixten
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał(a):

Uwierz mi, że Zarządy z nadania bez względu na rządy mają równie genialne pomysły. Tutaj PO z PiSem mogą sobie ręce podać.

Prawda, niestety przez ponad 30 lat wolności gospodarczej i demokracji,nie znalazł sie nikt kto byłby godny nazywania go mężem stanu, z planem na zmiany ku lepszemu i z realizacją wyznaczonego celu.Władza bardziej deprawuje niż pieniądze,ale tak było, jest i niestety będzie.

Najgorsze jest to, że wciąż widać za przeproszeniem te same "stare mordy" u steru.

Co 4 lata mamy wybory,ale nic się nie zmienia,cały czas to samo.

Tylko jak ma się zmienić skoro wybieramy w kółko spośród towarzystwa wzajemnej adoracji.

Niestety taka jest smutna prawda.

 

Edytowane przez olo11
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, olo11 napisał(a):

Tylko jak ma się zmienić skoro wybieramy w kółko spośród towarzystwa wzajemnej adoracji.

Ja widzę przynajmniej jedno ugrupowanie, które nigdy nie rządziło.

A głoszą projekty proste i logiczne.

Trzeba spróbować.

 

Edytowane przez rombu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...