Skocz do zawartości

Mogłaś moją być KRYZYSOWĄ narzeczoną...


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Karas napisał(a):

nawet wykabinowalem patent na szybkie obklejanie okien i drzwi bo to bylo najgorsze)

 

Pochwal się, co wymyśliłeś, może skorzystamy wszyscy

Jak kiedyś malowałem dom to samo malowanie w porównaniu do oklejania wspominam jako czystą przyjemność  

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kuchni bo akurat ją robiliśmy. 

Meblarz wziął 30,- na osprzecie bluma, akrylach i laminacie swisskrono. Ale wszedzie mamy prawie wewnetrzne szuflady dodatkowe, kosze cargo gdzie dało radę, magic corner i to podbiło cenę. Natomiast jak dodać agd, rolety, trochę płytek oraz płytkarza to się prawie  podwoiło:facepalm:

 

Za to robiac kanał wentylacyjny użyłem pozostałej z wygłuszania aut pianki zamknietokomorkowej i sobie wygłuszyłem kanał wentylacyjny oraz wyciąg:P co polecam każdemu.

 

20230714_133518.jpg

20230714_133510.jpg

20230714_133555.jpg

20230521_202038.jpg

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dirkdiggler napisał(a):

Odnośnie kuchni bo akurat ją robiliśmy. 

Meblarz wziął 30,- na osprzecie bluma, akrylach i laminacie swisskrono. Ale wszedzie mamy prawie wewnetrzne szuflady dodatkowe, kosze cargo gdzie dało radę, magic corner i to podbiło cenę. Natomiast jak dodać agd, rolety, trochę płytek oraz płytkarza to się prawie  podwoiło:facepalm:

 

Za to robiac kanał wentylacyjny użyłem pozostałej z wygłuszania aut pianki zamknietokomorkowej i sobie wygłuszyłem kanał wentylacyjny oraz wyciąg:P co polecam każdemu.

 

20230714_133518.jpg

20230714_133510.jpg

20230714_133555.jpg

20230521_202038.jpg

Patrząc po ilości szuflad to i tak bardzo dobra cena :)

 

2 minuty temu, stefanekmac napisał(a):

Brak różnych słoików.  Przypraw itd. Czyli jedzą na mieście. 

U mnie jest podobnie a gotujemy dużo. Teraz się tak projektuje, żeby jak najmniej szpeja było na wierzchu, wszystko ma swoje miejsce w szufladach i są do tego odpowiednie systemy. Tylko trzeba wiedzieć co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, skwaro napisał(a):

Patrząc po ilości szuflad to i tak bardzo dobra cena :)

 

U mnie jest podobnie a gotujemy dużo. Teraz się tak projektuje, żeby jak najmniej szpeja było na wierzchu, wszystko ma swoje miejsce w szufladach i są do tego odpowiednie systemy. Tylko trzeba wiedzieć co i jak. 

No taaa.

Naukowcy kazali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, stefanekmac napisał(a):

Brak różnych słoików.  Przypraw itd. Czyli jedzą na mieście. 

Ale my ze wsi, poza tym nie po to robiłem tyle szuflad żeby się zastawiać na widoku klamotami. Tu każda kolendra czy tam pieprz ma swoje miejsce garażowe:biglol: 

 

32 minuty temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Nie widać garnka z zupą, rozsypanej mąki czy pokrojonej cebuli.

 

Dobre zdjęcie do żurnala.

Mieszka tam ktoś ? 

 

Dzieci na obozach to się wszystko da utrzymać dłużej niż na kilka minut.

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stefanekmac napisał(a):

Szacun że ktoś odkłada wszystko na miejsce.

dlatego lepsza jest kuchnia rustykalna - nastawiasz pierdylion dzbanuszków, karafek, moździerzy i nawet nie widać, że nie schowałeś tego czy owego :)

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, STIFF napisał(a):

dlatego lepsza jest kuchnia rustykalna - nastawiasz pierdylion dzbanuszków, karafek, moździerzy i nawet nie widać, że nie schowałeś tego czy owego :)

Tylko weź to potem posprzątaj :) No chyba że ktoś lubi tony kurzu w kuchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo ciekawe słuchowisko dotyczący różnego rodzaju sposobów wyłudzeń. Polecam posłuchać, bo niestety, zdarzyło mi się naciąć i chcę uświadomić innych, że mogą być również zagrożeni.

 

https://m.youtube.com/watch?v=bmceO21WLUc&list=PLr8V-Gp3xoR2qC94axPM11_rQPVRi9HBg&index=1&pp=iAQB

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam - jest to dowód na to, że oni nie tylko potrafią psuć. Początkowo wkurzała logowaniami ale teraz jest naprawdę OK. Mi osobiście brakuje legitymacji krwiodawcy - może kiedyś. Ale z samym telefonem, bez dokumentów nie raz już jeździłem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji do wersji 2.0 i wymuszeniu zmiany hasła nie mogę się zalogować. Cały czas pokazuje błąd hasła. Stara wersja hulała bez problemu system IOS. Miał ktos podobny problem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...