Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pozdrawiam również kierowniczkę bordowego Forestera na łódzkich numerach widzianego przy Sphinxie w Pabianicach.

 

 

Ciekawe czy to ten sam ktorego i ja pozdrawiam. Najpierw skrecil z Narutowicza we Wschodnia, a nastepnie w Jaracza ok 13:30. Niestety nie widzialem tablic bo jechal jedno auto przede mna. No i zastanawiam sie czy stojacy o 21:00 przed M1 to tenze sam, aczkolwiek rowniez pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownikow/czki dwoch Subaru:

- starego Forka (chyba '00) srebrnego turbo napotkanego na placu Orlat Lwowskich dzis ok. 17:30

- granatowego Legacy (KR xxxx) skrecajacego dzis z Gajowickiej w Hallera ok. 17:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie, więc chyba tu. Coś dla Adasiexa:

ols > barbie: ale suba dziś widzałem!!

barbie > ols: mój i tak ładniejszy ;]

ols > barbie: taki jak twój, tylko czerwony, złote fele, klapa z przodu na tuningowych zapinkach, wyjęte halogeny, nalepki toyo tires

ols > barbie: i plejady z czerwonym tłem. ale nie słyszałem jak warczy, bo stał jak kołek. a obok było jakieś cudo z wielkim wing commanderem i lexus lookami

ols > barbie: chyba jakieś jeżdżenie dziś było, bo tak stali wieczorem przed best mallem i czekali

:mrgreen:

Czuj się więc pozdrowiony od kolegi służbowego ;)

 

 

kolega probowal Cie zbajerzyc na moje auto :?: :mrgreen:

 

dzieki za pozdrowki ;)

 

a ja dzisiaj mialem taka historie

 

stoje sobie na swiatlach przy dworcu gdanskim szyby opuszczone i daszek otwarty bo cieplawo bylo a tu nagle podjezdza do mnie koles na skuterze zaglada, przez szybke prawa (znaczy sie od pasazera) i mowi "najpiekniejszy dzwiek na swiecie" :mrgreen: wiec z tego tu miejsca pozdrawiam serdelecznie ;)

 

poza tym pozdrawiam sasiada, ktory mnie zaatakowal swoim niebieskim potworkiem jak jechalem sobie swiatowida i se podjechalismy na parkinga i pogadalismy troche - moj brat mial nietega mine jak zobaczylem Pumexowoz w lusterku i gupawka mi odbila :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105 napisał/a:

że to była szefa pleya

 

 

Zależy którego. Jeden z nich jeździ evo GT400

 

 

chyba masz na mysli szefa sieci a huzar105 szefa placowki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy WX*** przyuważonej dziś rano na lewoskręcie z Grójeckiej w Korotyńskiego,

OBK WU*** zaparkowanego na Grzybowskiej pod mennicą

i zabytkowego Legacy w kolorze czerwonym (z oberwanymi plejadami) mijanego na Waliców. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i pozdrawiam chyba Gonie (w każdym razie podobna dziewczyna do Ciebie która szła w kierunku dużego niebieskiego auta z dużym niebieskim spojlerem ) która rano szła do autka przed domem, a ja akurat jechałem

 

zależy gdzie ten dom,ale dziękuję i odpozdrawiam! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...