Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

marro napisał/a:

co do ruchu to chyba musze sprawdzic jak tam jest, jesli dwa w prawo do oddaje honor i ide odszczekać:))))

 

 

Dzisiaj też tamtędy wracam, spojrzę

 

sprawdzilem: hau hau odszczekuję, tylko dlaczego ja o tym nie wiedzialem ? chyba musze odpoczac i pojsć gdzies do parku bo nadmiar roboty nie sluzy i jak widac na znaki drogowe przestaję patrzeć (a moze za duzo fajnych dziewczyn chodzi po ulicach i dlatego mi te znaki umykają?:) hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siele seniora i juniora

 

Hmmm... Ciekawe, gdzie ich razem spotkałeś, biorąc pod uwagę, że dzieli ich obecnie około 1600 km :twisted:.

 

pozdrawiam bo jezdze autem juniora, ktore mi sprzedal senior :P

 

zakupiles Sielokiblowoza :?:

si. kibel to aluzja do czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..pozdrowienia dla blond kierowniczki Forestera 2,5 XT WZ..... dziś rano ok. 9.00 na Wale Miedzeszyńskim przy Fieldorfa w stronę centrum; :wink:

..ale żeby tak pomykać z małym "fanem" subaru w foteliku na tylnej kanapie... :?: :mrgreen:

Chciałem przez chwilę się "podłączyć" na zderzak, no ale ten dzieciak w środku .... :shock:

..odpuściłem...

 

roberto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę Imprezy na numerach WGM xxxxx, który z dużą fantazją postanowił wyprzedzić mnie, gdy jechałem lewym pasem po dwupasmowej szosie z W-wy, czekając żeby mi pewna Corsa zjechała na prawo. Imprezowicz oczywiście wyprzedzał nas z prawej, właśnie gdy Corsa zmieniała pas. Zobaczyłem go i dałem po hamulcach, dzięki czemu Corsa odbiła z powrotem i wróciła na lewy pas. Impreza zaliczyła pobocze ale tylko prawą stroną. Gdybym nie dał miejsca Corsie, to imprezowicz zaliczyłby pewnie rów.

 

No i "najśmieszniejsze", że kierowca który tak się spieszył, jakieś 500 metrów dalej (w Żabiej Woli) i tak zjechał z trasy. Mimo to nie mógł stracić kilku cennych sekund... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowniczek (kierowników) spotkanych:

 

- wczoraj blue sti ktore przewarczało rondo na zbiegu ulic powązkowskiej i trasy ak gdzies ok 18;

 

- wczoraj blue gt ze skrzydlem od sti (chyba) na numerach TKXXXX widzane na powazkowskiej wieczorem

 

- dzisiaj sti MY03 na bitwy warszawskiej

 

- i tamze gl wisniowy z potarganym prawym bokiem

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wczoraj blue sti ktore przewarczało rondo na zbiegu ulic powązkowskiej i trasy ak gdzies ok 18;

 

To byłem ja - trochę się spieszyłem, ale pomachałem do Ciebie 8). Masz WRX-a kombi, w kolorze srebro/popiół i stałeś na prawym pasie na wjeździe z trasy na to rondo, od strony Woli w stronę Żoliborza?

 

A było to dokładnie 0 17:57 - na 18:00 byłem umówiony w Arkadii i stąd ten pośpiech :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekwaw napisał/a:

- wczoraj blue sti ktore przewarczało rondo na zbiegu ulic powązkowskiej i trasy ak gdzies ok 18;

 

 

To byłem ja - trochę się spieszyłem, ale pomachałem do Ciebie . Masz WRX-a kombi, w kolorze srebro/popiół i stałeś na prawym pasie na wjeździe z trasy na to rondo, od strony Woli w stronę Żoliborza?

 

ano to ja byłem:) tylko że akurat czegos szukalem w torbie i tylko usłyszalem charakterystyczny warkot - bulgotanie a potem to juz tylko tył Twojej imprezki :)))) miło było spotkać ponownie, i dzieki za zamachanie choc nie zdazyłem zauwazyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wczoraj blue gt ze skrzydlem od sti (chyba) na numerach TKXXXX widzane na powazkowskiej wieczorem

aaa dzieki marro ,

wzajemnie pozdrawiam :smile:

podobno w tamtym rejonie gt lubi zagrzmieć czasem :wink:

a to nie widziałem zadnego wrx`a ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa dzieki marro ,

wzajemnie pozdrawiam

podobno w tamtym rejonie gt lubi zagrzmieć czasem

a to nie widziałem zadnego wrx`a ..

 

witaj dżek, nie dziwne ze mnie nie widziałes jechałem całkiem undercover jak to się mówi, bo odwoziłem dziewcze na babska imprezę i wracalem jej nissanem:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...