Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownikow (kierowniczki) widzianych przed chwila (jakis wysyp):

Blue wrx na swietokrzyskiej tuz przy rondo onz - kierownik nawet nie raczyl mnie zaszczycic lookiem

Blue impreza niezaturbiona zaparkowana tuz przy rondzie onz

Blue sti z nalepkami plejad nr 12 - oj nieladnie kolego bo cos mi sie wydaje ze z ulicy srebrnej z lewego pasa to mozna skrecic tylko w lewo a nie w prawo w towarowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue sti z nalepkami plejad nr 12 - oj nieladnie kolego bo cos mi sie wydaje ze z ulicy srebrnej z lewego pasa to mozna skrecic tylko w lewo a nie w prawo w towarowa :)

 

Nie wiem czy to do mnie ale tam byłem. Nie STi tylko WRX, nie 12-tka z Plejad tylko inna 12-tka. A ze Srebrnej są dwa pasy do skrętu w prawo, a w lewo to chyba w ogóle nie wolno skręcać (tak mi się przynajmniej wydaje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vero, to ja to ja :)

Gdzieś Ty była?? Fakt , że nie rozglądałem się za bardzo, bo o tej wspomnianej 9.00 powinienem już być przy biurku...

 

Chyba pierwszy raz w ogóle mnie ktoś pozdrawia!! senk ju!! great!! i w ogóle...

 

Przy okazji pozdrawiam kolege z bordo kombi TurboAntyka jadącego w stronę Willanowa.

sirchaser

- chyba częściej "nie rozglądałem się za bardzo" - od dłuższego czasu parkujemy na tym samym parkingu

na Iłżeckiej :mrgreen: - od kwietnia u mnie w firmie (więc na tym samym parkingu) jest jeszcze czarny Legacy.

- "Chyba pierwszy raz w ogóle mnie ktoś pozdrawia!!" - spójrz na mój post z "Pon Maj 21, 2007 5:50 pm" :cool:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla bimber'a :grin: :grin: :grin: .

Dzięki za niespodziewany (najpierw usłyszałem dopiero zobaczyłem :mrgreen: ), krótki (1-2 min.), ale jak zawsze bardzo miły dzisiejszy spocik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pozdrawiam barbie, ktora napadlem, obmrugalem i obmachalem na wilanowskiej ok 18.20 ;)

 

Somsiad, zamiast sie po miescie za gnomami rozgladac, powiedz lepiej czy w piatek na piffo i na Daab idziemy :?:

... :roll:

:mrgreen: - czyli teraz tylko wypada nam sie umowic na kafke ;) ja co prawda napije sie koktailiku albo czekolady ale zawsze ;)

W sensie koty za płoty? Z Tobą zawsze :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr. dla Przemeqa mijanego na ulicy.. hmm jak ona się nazywa? Między Rakowiecką a Postępu ok. godz. 16:30. Ja oczywiście byłem incognito. :mrgreen:

 

Inburrito? :mrgreen: Tak tak - se tam stałem w korku.

 

Przy okazji pozdrawiam kierownika niebieskiego WRX-a kombi na numerach z Soho i z podkładkami od Grafixa, który właśnie o tej porze mnie tam mijał. Smiech'u? :cool:.

 

Pozdrowienia też dla kierownika STI MY'03-'05 zaparkowanego wczoraj około 14:30 pod kręglami na Bitwy Warszawskiej i mijanej tam kierowniczki srebrnego GT na złotych felgach. Na wozie była naklejka "Czoper".

 

pozdro dla Przemeq ktory dzisiaj sie nie wyprze kiwki pod GM

 

A czemu miałbym się wypierać? :cool: Specjalnie do kiwki dodałem uśmiech nr 5 - to żeby było jasne, że jednak Cię nie olewam :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownikow (kierowniczki) widzianych przed chwila (jakis wysyp):

Blue wrx na swietokrzyskiej tuz przy rondo onz - kierownik nawet nie raczyl mnie zaszczycic lookiem

 

:shock: to teraz Cię zaszczyce odpozdrowieniem, odpozdarwiam :mrgreen: gapiłem się w drugą stronę potem widziałem tylko tył, przeszło mi przez głowę że szare kombi już widziane "marro"??

 

skręciłeś w JP2 w prawo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"O, zobacz kto jedzie. Ale jaki on niefajny - machamy, uśmiechamy sie, a on nic! No nawet nie pomachał. I nie spojrzał"

 

Taki text zapodała wczoraj Aga MaćkaSubru, stojąc na TopFlorze GM i obserwując Przemqa wyjeżdżającego z parkingu :lol:

Przemeq, tłumacz się - czemu prowadząc samochód patrzysz przed siebie a nie do góry? :mrgreen:

 

 

A tak bardziej na poważnie:

nor-b, rozglądaj się czasem w drodze do pracy :wink: Jechaliśmy dłuższy czas obok siebie Marynarską - uśmiechałam sie, pomachałam i nic. :roll:

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, tłumacz się - czemu prowadząc samochód patrzysz przed siebie a nie do góry?

 

Wyszło ze mnie amatorstwo... :oops:

 

:mrgreen:

 

A poza tym pozdrawiam kierownika STI MY'03-05 WE xxxxx, spotkanego dziś na Marywilskiej wcześnie rano (10:05 :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czy to do mnie ale tam byłem. Nie STi tylko WRX, nie 12-tka z Plejad tylko inna 12-tka. A ze Srebrnej są dwa pasy do skrętu w prawo, a w lewo to chyba w ogóle nie wolno skręcać (tak mi się przynajmniej wydaje).

 

:))))) miło było w każdym razie spotkać :))))) jeśli to ty byłes, a co do ruchu to chyba musze sprawdzic jak tam jest, jesli dwa w prawo do oddaje honor i ide odszczekać:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz Cię zaszczyce odpozdrowieniem, odpozdarwiam gapiłem się w drugą stronę potem widziałem tylko tył, przeszło mi przez głowę że szare kombi już widziane "marro"??

 

skręciłeś w JP2 w prawo?

 

witam, fajnie było spotkać :) pojechałem prosto jak skonczony ........ ale tam tak chyba wszyscy jada prosto, niemniej potem moje zachowanie pozwoliło mi na krytykowanie Blue 76 :))))) wstyd i chańba ze tak powiem :))))))))

 

a tak spytam gdzie juz szare kombi widziane było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiego WRX 03'-05' z gołą d.... widzianego pół godz. temu na ul. Śląskiej w Gdyni, blach nie widziałem.

Przy okazji również pozdro dla srebrnego WRX 03'-05' z naleśnikiem na gdyńskich blachach, którego ostatnio widuję na Dąbrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...