Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam:

Czarnego GT kombi na złotych felgach WZ ...... zaparkowanego wczoraj (tzn. czwartek 28.06.) na Nowolipki ok. 8:15 (przyznaje, że super wygląda GT w kolorze czarnym),

później ok. 12:00 czarnego Forestera KR ............ jak jechał z Pl. Zbawiciela w kierunku centrum W-wy,

Srebrnego Bug Eye WZ ..... zaparkowanego przy ul. Kłopotowskiego (Praga Płn.) – ok. 15:00,

I pięknego niebieskiego STI, którego często widuje, jak wracam z pracy zaparkowanego przy ul. Gwiaździstej,

 

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownikow niebieskiej Imprezy STI i Forestera, z ktorymi ladnie dzisiaj pojechalismy od Marynarskiej do Hynka. :-))) Oraz spotkanego na Powstancow Slaskich Legasia turbo z zabawna naklejka, ostrzgawcza o zachodzeniu pojazdu o 3m :mrgreen: Mignelo mi jeszcze pod wiadutkem na dzwigowej jakas impreza kombi w kolorze granat, ale sie nie zdazylem przyjrzec. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanego na Powstancow Slaskich Legasia turbo z zabawna naklejka, ostrzgawcza o zachodzeniu pojazdu o 3m

 

To koleś, który albo wygrał ostatnią Cynę, albo był drugi. Jak zobaczyłem tę naklejkę, omal nie padłem ze śmiechu :mrgreen: ("Uwaga! Zachodzi na boki 3m")

 

Z tego, co wiem, ten legac jest odelżony, zeszperowany, tak że jest czym polatać bokami :cool:.

 

I pozdrowienia: dla kierownika czarnego mitsu, z którym wymieniliśmy kiwki na Trasie Toruńskiej i Gen. Maczka, oraz czarnej imprezy MY"06-07 kombi, którą mijałem na Modlińskiej (wiem, że mnie widział).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownikow niebieskiej Imprezy STI i Forestera, z ktorymi ladnie dzisiaj pojechalismy od Marynarskiej do Hynka. :-))) Oraz spotkanego na Powstancow Slaskich Legasia turbo z zabawna naklejka, ostrzgawcza o zachodzeniu pojazdu o 3m :mrgreen: Mignelo mi jeszcze pod wiadutkem na dzwigowej jakas impreza kombi w kolorze granat, ale sie nie zdazylem przyjrzec. :wink:

 

:twisted: subaru rulez :-) tez pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy czasem nie mówicie o Wiktorze Kozłowskim?

 

Jak bym wiedział, o jak się człowiek nazywa, nie pisałbym:

 

To koleś, który albo wygrał ostatnią Cynę, albo był drugi.

 

tylko

 

"To Wiktor. Wiktor Kozłowski. Mieszany, nie wstrząśnięty" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siela, nie przejmuj się szydercami. Peugeoty są cool :cool:

 

A na obrazek w podpisie proponuje ten:

 

Obrazek

 

ja sie nie przejmuje :D Peugeoty są coool :D no ten RCup jest mega :D Hogi mój jest w dużo lepszej wersji niż ten z obrazka twojego :P no i jakoś specialnie nie mogłeś mi uciec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peżoty nie są takie złe. Mój ma kilka drobiazgów które umilają mi najsłabszy silnik i najgorszy (najtanszy) kolor. Pozatym póki co trzyma się ten samochód kupy i nie grymasi zbytnio. Ma kilka przypadłości ale nauczyłem się, jak sobie z nimi radzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...