Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

próbował burak zepchnąć mnie na pobocze. trza go bylo pod TIRA wepchnac - pukacze w glowe to najgorsza hołota - ja takim pokazuje srodkowy palec

 

 

Ale kto? Jak? Gdzie? Ossso kaman? Dlaczego o tym jest w tym wątku?

Przemeq, pchelek odnosi się do postu MAJ, ktorego tak potraktował STi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowniczki / kierowników:

 

- czarna impreza widziana podczas wjazdu na osiedle przy Wrzecionie;

 

- kierowniczkę białego GT-ka, widzianą w niedzielę w okolicach powązkowskiej (chciałem pozdrowić ale jak zerknąlem to mi się wydawało ze Pani jest mocno zestresowana jazdą więc o pozdrowieniach zwrotnych na pewno by nei myslała bo chyba mnie nawet nie zauwazyła - może to siedzący na prawym facet taki wpływ miał :)))))))

 

- Pana krzysztofa Madeja (Subaru Koper) z ktorym mile pogawędziliśmy na bazarku na Bemowie w sobote rano :)))))

 

- no i niestety smutne pozdrowienia dla wlasciciela (-elki) srebrnego bug-eye'a kombi widzianego wczoraj na lawecie na Bemowie - wyglądal jak po niezlym dachowaniu brrrr, współczuję serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego GT kombi, zaparkowanego w okolicach kina Moskwa (czy jak to tam się teraz nazywa), z lekką przycierką na prawych drzwiach :twisted:.

 

Zresztą AT też

 

Ile razy widzę AT, to jest zadowolony. Czasem nawet bardziej :mrgreen:.

 

PS. Może i ja dam mu kiedyś powód do zadowolenia? :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na wylotowej z W-wy na Gdańsk mrugnąłem do pana w niebieskim STI - niedość, że nic nie zrozumiał to dogonił mnie, pukał się w głowę a następnie przyblokował i próbował burak zepchnąć mnie na pobocze. Rozpacz.

Mimo to pozdrawiam go - może kiedyś zajrzy na forum, zrozumie i będzie mu wstyd.

 

jakies charakterystyczne cechy tego STI? rocznik, felgi, spoiler, oklejenie, numer rejestracyjny? :wink:

 

nie chce ginac, wiec nie bede machal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdoriuwonka dla kierowniczki srebrenego legacy- spotkanego dzisiaj przy Orfeuszu- na lubelskich blachach ale z podlkladkami Emila, moze juz wie o forum, pozdrowienia dla kierownika czarnego Forysia Turbo 2006 z literka E na koncu misjanego dizsiaj na Chodzki- ale przypuszczam ze starszy Pan jeszcze o forum nie wie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, około 17.30 - poznański King Cros na Bukowskiej

 

jedna niebieska impreza zaparkowana na małym parkingu na zewnątrz

druga niebieska impreza zaparkowana w King Crosie na parkingu Niebieskim (chyba żeby pod kolor było ;-)

trzecia niebieska impreza czekająca w kolejce do myjni

 

Pozdrowienia dla wszystkich trzech :smile:

Gdyby nie różne rejestracje można by pomyśleć że to jedna, tylko się teleportowała co chwilę w inne miejsce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja żem wrocil z Poznania i musze powiedziec, ze mimo usilnych wypatrywan nie widzialem nikogo/niczego do pozdrawiania :roll: :wink: A wrocilem do siebie i od razu na stacji benzynowej spotkalem kierowniczke GL-a ustylizowanego na GT, ktora serdecznie pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...