Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam:

 

Srebrnego Bug Eye WZ ....

 

Pozdrawiam

Sebastian

 

By the way - czy to Ciebie mogłem widzieć dziś około 12.40 jak skręcałeś z Radiowej w Wrocławską?

 

Jeżeli granatowe kombi to bardzo możliwe, zatankowałem samochód a później jeździłem bez celu (tzn. dla przyjemności).

 

Pozdrawiam widzianą dziś (ok. 13:00) czarną Imprezę WI .... na Radzymińskiej (na wysokości McDonalds`a) jadąc w kierunku Marek.

 

Pzdr

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wam malo po piatku ? :mrgreen::twisted:

 

 

Ale w sobotę to już na pełnym chilloucie. Chociaż - zapowiadało się źle, bo miałem świetować awans mojego kolegi na managera Rdzy - ale jak tam przyszedłem - już leżał pod stołem :mrgreen:.

 

a zostalo cos jeszcze Jacka?? Ja kaca po piatku dzisiaj skonczylem leczyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dwóch WRXów (a może STi :-) ale tego nie wiem bo mi barierki zasłaniały), które śmigały jedna za drugą wczoraj na Modlińskiej na wysokości kanałku na Żeraniu tak ok. 15tej (niebieska z wielką naklejką na masce coś w stylu "Stop pijakom drogowym" czy jakoś tak i za nią druga srebrna z dużym spojlerem).

 

I kolejne pozdrowienia dla niebieskiego WRX'a MY'03 ze świnką na lusterku :-) (rej. chyba BSK xxxxx) stojącego dzisiaj ok. 16tej na parkingu przy Odkrytej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia:

 

- z ostatniego piątku Kierownika niebieskiego WRX-a widzianego w Szczawnicy w późnych godzinach wieczornych,

- z ostatniej soboty Kierownika bordowego wolnossącego Forestera SB ... oklejonego numerem startowym z "Plejad" widzianego około 15:00 pod Hotelem "Batrory" również w Szczwnicy

 

RS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trzeci dzień po grodzie Kraka śmigam i Foresie i Legasie owszem są ale Imprezy to się chyba w Wiśle potopiły. Wczoraj około 11 na drodze między Podstolicami a Koźmicami Małymi koło Wieliczki i dzisiaj dwa STi na drodze do Bochni. Jeden jechał od Krakowa około 19.

Ciekaw jestem kto był na stoisku SIP-u na pikniku lotniczym w Muzeum Lotnictwa. Dobrze, że z nudów jeszcze w nosach nie dłubali :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie, więc chyba tu. Coś dla Adasiexa:

ols > barbie: ale suba dziś widzałem!!

barbie > ols: mój i tak ładniejszy ;]

ols > barbie: taki jak twój, tylko czerwony, złote fele, klapa z przodu na tuningowych zapinkach, wyjęte halogeny, nalepki toyo tires

ols > barbie: i plejady z czerwonym tłem. ale nie słyszałem jak warczy, bo stał jak kołek. a obok było jakieś cudo z wielkim wing commanderem i lexus lookami

ols > barbie: chyba jakieś jeżdżenie dziś było, bo tak stali wieczorem przed best mallem i czekali

:mrgreen:

Czuj się więc pozdrowiony od kolegi służbowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...