Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

ojeju to "ojeju" znaczy sie oczy wzniesione do nieba w niemym proteście wobec nieuzasadnionych lub tez nadmiernie kasliwych uwag )))) tak przynajmniej to rozumiem )))))))

 

ojeju :mrgreen: poka mnie to palcem bo ja takich w swoim poscie nie widzie :wink:

 

toz sie dalej troche nasmiewam z siebie :) man nadzieje ze ikonka usmiechu wskazuje ze na powaznie tego nie wziałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojeju to "ojeju" znaczy sie oczy wzniesione do nieba w niemym proteście wobec nieuzasadnionych lub tez nadmiernie kasliwych uwag )))) tak przynajmniej to rozumiem )))))))

 

ojeju :mrgreen: poka mnie to palcem bo ja takich w swoim poscie nie widzie :wink:

 

toz sie dalej troche nasmiewam z siebie :) man nadzieje ze ikonka usmiechu wskazuje ze na powaznie tego nie wziałeś :)

 

przykro mi, zumi odpalone i juz Cie namierzam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to prawdziwy wysyp Subaraków :shock:

 

Rano normalnie :mrgreen: 2-3 Subarynki w polu widzenia na trasie z Konstancina, ale wracając .......

- błękitna Tribeca na Dolnej;

- tydzień temu pozdrawiałem "Również dla kierownika czerwonego kombiwara (z napisem subaruklub.pl) widzianego prawie codziennie na Sielcach.", a dzisiaj miałem okazję poznać (i chwilkę porozmawiać) osobiście TomS'a;

- na wisłostradzie napadłem na kierownika Gazik'owego Forysia - okazało się, że kolega owner'a, ale wie o co chodzi :mrgreen::mrgreen: ;

- na Sadybie srebny Legaś - niestety zjechał do BM :sad: ;

- w Wilanowie czarny OBK - było machanie z obu stron i wspólna przejażdżka do Konstancina :mrgreen: ;

 

WSZYSTKICH POZDRAWIAM :smile: :smile: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Adamusmaxa i własnym pozdrawiam kierownika niebieskiego STi (blachy z miasta Łodzi), z którym jechaliśmy wspólnie całkiem spory kawałek al.Krakowskiej/ul.Grójeckiej. Rzecz działa się w okolicach 18.30-19.00.

Kolega był w klimacie - były kiwki i mruganie światełkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyj jest bardzo ładny GTek czy może nawet STI na blachach z Kielc - TK****, który stoi codziennie na Dziennikarskiej na Żoliborzu?

 

To ktoś od nas?

 

hej hej a jakże nie inaczej , pozdrawiam

p.s.dzisiaj też stoi :wink:

pracujesz gdzieś w pobliżu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On już dawno został zdefiniowany. Ten samochód to słynny majtkowóz, produkcji jednego z szacownych Forumowiczów .

 

:)))))))))))) takie "majtkowe" kolory sie pojawialy w historii motoryzacji, chociaz gdybym byla wlascicielem to wolałbym to okreslenie o ktorym pisze WRC fan tj

 

Ice Blue

 

dzieki WRC fan, jak zwykle niezawodny :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce Legacy kombiwara WN ***** który puszczał mnie na pasach w Sochaczewie o 20:12, oraz kierowce/kierowniczke także Legasia kombi tym razem uswinionego na WGS **** pomykajacego przez Socho o 21:04.

Ktoś wie kto to może być :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika bug-eye'a, który skręcał z Al. Niepodległości w Wawelską w stronę Pragi dziś około 18:20 (nie widział mnie), oraz kierowników - srebrnego GT i srebrnego WRX-a, widzianych około 20:45 na Wołoskiej, skręcających w stronę GalMok-u. Świeciłem, machałem - zero reakcji... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Monikę i jej NOWE felgi, antracytowe chyba Rota na GT-ku ! Bardzo ładne.

 

PS. Moniki nie było :( Widziałem samo auto.

 

Spóźnione podziękowania za pozdrownienia i podziękowania za prawidłową (pozytywną) ocenę dla moich przepięknych felg (egzaktly - Rota). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...