Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrownia dla Sainta i jego towarzyszki spotkanego na Bajecznej :mrgreen:

 

Pozdro! Od towarzyszki również, chociaż z forum nie jest :wink:

 

Pozdrawiam także Ciacho, obmachanego w trybie pieszym podczas moich wędrówek po Tamce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawki lecą dla niebieskiego GT-ka, na numerach rej NLI XXXX widzianego wczoraj o 16.05 na skrzyzowaniu przy D.H Manhattan. Oraz dla srebrego GT widzianego rowniez wczoraj na osiedlu cztery pory roku.

I jeszcze Tribece, firmówce Subaru Zdanowicz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że Pablo vel 2hot, jest na forum subaru. W takim razie spóźnione pozdrowienia sprzed tygodnia + 1 dzień. Akurat byłem robić zdjęcia takiej jednej, ale usłyszałem cos głośnego, więc się odwróciłem i zobaczyłem czarne RS4. Oczywiście zdążyłem uchwycić :wink:

 

Obrazek

 

Hello Hello :grin: odpozdrawiam naturalnie, to jest jedno z najlepszych forum internetowych poświęconych motoryzacji, a że mam sentyment do Subaru oraz bardzo chętnie spotykam się z grupą świrusków to jestem.

 

Tak na dzień dobry cytat z poprzednich rozmów w tłoku:

"Orgazm nie mąż nie można znać go tylko z opowieści" ... :lol:

 

Pozdr.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ponownie kierownika rudej Imprezy kombi (DW 31***) - znow widziana na ul. Walbrzyskiej. No i pozdrawiam kierownika pieknej niebieskiej Imprezy (GT/STi??) widzianego kolo 10:30 na ul. Ostrowskiego. Mialem pomachac, ale bylem incognito, wiec moglo to wygladac odrobine dziwnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ponownie kierownika rudej Imprezy kombi (DW 31***) - znow widziana na ul. Walbrzyskiej. No i pozdrawiam kierownika pieknej niebieskiej Imprezy (GT/STi??) widzianego kolo 10:30 na ul. Ostrowskiego. Mialem pomachac, ale bylem incognito, wiec moglo to wygladac odrobine dziwnie. :)

 

jest to nazwa wlasna, zastrzezona :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam w kolejnosci widzianych:

 

niedziela ul świętojerska zielona imprezka kombi oraz czarne sti

wczoraj blue sti na blachach dw xxxx na stawkach

wczoraj czarna imprezka kombi widzianana skrzyzowaniu powazkowskiej oraz ulicy w kierunku placu wilsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam srebrnego WRXa 03-05 ze skrzydlem estiajowym na blachach WZ spotkanego na 10tce kolo Torunia ok 15.00

 

oraz czarna impreze 06 kombi spotkana pol godziny temu w Jablonnej jadaca w strone Legionowa

 

Torun pienkne miasto - chyba se niedlugo na LYKenda skocze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Alex byl dzisiaj w Poznaniu albo ma sobowtora - widziany dzisiaj kolo 19:30 na Serbskiej

 

Pozdrawiam rowniez kierownika czarnego GT kombi w wersji kawiorowej, w czarnej swinini znaczy sie wnetrze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...