Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

To się uzbierało...

 

Pozdrowienia dla Lemona zespotowanego na przystanku na pl. Bankowym ;)

 

misiekwaw, odpozdrawiam, muszę powiedzieć że ten Bugeye jest uroczy...

 

Dalej - pod wieczór w centrum zostałem napadnięty przez ryczący TomoWóz. Również pozdrawiam, choć kierownik inny i również nam znany :wink:

 

I na koniec - srebrny WRX albo STi który minął mnie na Podchorążych chwilkę temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika GT-ka widzianego na Ochocie dziś około 18:45. Była kiwka. Rejestracja wozu: TK xxxxx.

 

Kolejne dla hogi-ego, który spadł mi, jak z nieba (więcej w w wątku "Podziękowania), nota bene w towarzystwie vero, którą również serdecznie pozdrawiam 8).

 

No i na koniec pozdrowienia dla Sieli, który ostatnio jeździ po mieście z maślanym wzrokiem (zakochał się chłopaczysko) i nie zauważył mnie mijając mnie w odległości mniejszej, niż metr :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam siostrzaną, acz nie bliźniaczą Imprezę Outback barwy zielonej, w wieku nieco młodszym niż moja, do której się przytuliłam wczoraj ok. 19 na parkingu Arkadii. ;)

Bardzo mi się ten widok podobał :mrgreen:

Obrazek

 

barbie kochanie Ty moje - chcialem Ci powiedziec ze ogladajac to zdjecie stwiedzilem ze masz ladniejsza pupke :mrgreen:

Adaś, słodziuchny ;) Nie sposób się nie zgodzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vide zdjecia pod zabytkowa brama na Targowej w Lodzi... :wink:

 

To była mocna akcja :shock:.

 

Jestem se w Łodzi w ramach akcji SDS kilkanaście tygodni po tym, jak wiozłem do ślubu hobbita72. Stoję se leniwie na ulicy i kto przejeżdża? hobbit72 :shock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam siostrzaną, acz nie bliźniaczą Imprezę Outback barwy zielonej, w wieku nieco młodszym niż moja, do której się przytuliłam wczoraj ok. 19 na parkingu Arkadii. ;)

Bardzo mi się ten widok podobał :mrgreen:

Obrazek

 

barbie kochanie Ty moje - chcialem Ci powiedziec ze ogladajac to zdjecie stwiedzilem ze masz ladniejsza pupke :mrgreen:

Adaś, słodziuchny ;) Nie sposób się nie zgodzić ;)

 

 

mmmmrrrrrrraaaaaauuuuuuuuu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vide zdjecia pod zabytkowa brama na Targowej w Lodzi... :wink:

 

To była mocna akcja :shock:.

 

Jestem se w Łodzi w ramach akcji SDS kilkanaście tygodni po tym, jak wiozłem do ślubu hobbita72. Stoję se leniwie na ulicy i kto przejeżdża? hobbit72 :shock:.

 

Taaa, tym bardziej ze ok 500 m od mojego miejsca zamieszkania...

A wtedy bedac jak najbardziej swiadom marki nie myslalem jeszcze o istnieniu forum. Ale pol roku pozniej jak juz sie zapisalem, nie moglem nie rozpoznac tego obrysu Ringu na zadku estiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem przy przejściu dla pieszych na rowerze ale nikt mnie puścić nie chciał

 

Bo przez przejścia się przechodzi prowadząc rower...

 

 

wreszcie cos madrego - ja bym pala lal za przejezdzanie na rowerze przez przejscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem przy przejściu dla pieszych na rowerze ale nikt mnie puścić nie chciał

 

Bo przez przejścia się przechodzi prowadząc rower...

 

 

wreszcie cos madrego - ja bym pala lal za przejezdzanie na rowerze przez przejscie

Nawet jak ktoś jedzie jezdnią razem z samochodami? :twisted:

Zaczynam się Ciebie bać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to wszyscy jesteście po jednych pieniądzach... człowiek użyje skrótu myślowego i już wieszacie na nim psy... stałem przed przejściem i oczekiwałem aż ktoś łaskawie się zatrzyma i mnie przepuści. A "na rowerze" to znaczy, że pozdrawiałem ze środka transportu zwanego rowerem, a nie jak zawsze czyli z samochodu. Się zbulwersowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wieksza kiwka dla Pani z recepcji Sheratona :mrgreen:

 

Dawaj zdjęcia!!! :twisted:

 

To nie o to chodziło, że ładna. Ale że go wpuściła do hotelu, jak wtargał się tam na czworaka, bez ubrań, z ustami wymalowanymi czerwoną szminką i z marchewką wetkniętą w odbyt. Taka była impreza z Owocem! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtargał się tam na czworaka, bez ubrań, z ustami wymalowanymi czerwoną szminką i z marchewką wetkniętą w odbyt. Taka była impreza z Owocem!

 

 

Kudlaty, wlasnie wrocilem, wyprysznicowalem sie i wstapily we mnie nowe sily. Ruszasz sie?

 

"Bring out the Gimp" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dla hogi-ego, który spadł mi, jak z nieba (więcej w w wątku "Podziękowania), nota bene w towarzystwie vero, którą również serdecznie pozdrawiam 8).

 

równie serdecznie odpozdrawiam...

 

...i trzymam za słowo :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...