Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

adamusmax

Pozdrawiam całostronicową reklamę z wczoraj, którą sobie w gazecie telewizyjnej fundnąłeś.

 

Można wiedzieć, z jakiego powodu? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

:?: :?: :?: :???: SW bylo :?:

Twój avatar w całej okazałości..... :mrgreen:

 

wklejaj zdjecie ;)

scan0002fk4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Przemeqa, który zastukał dzisiaj do mnie w szybkę i zamieniliśmy kilka słów pod SGHem.

 

Booyaka booyaka! Dopiero teraz wszedłem na Forum i mogę odpozdrowić 8).

 

I przy okazji pozdrowienia. Najpierw dwie kiwki-zdziwki ( :mrgreen: ):

- Pan w srebrnym WRX-ie w GalMoku - podjechałem, zagrałem wydechem - zero reakcji; lekko trąbnąłem - akurat wyszedł z wozu, pomachałem - i zrobił minę, jakbym mu zgwałcił córkę, albo zjadł zapas słonych paluszków :mrgreen:. Mina była taka: :shock:

- potem wesoła rodzinka w srebrnym GT przy rondzie de Gaulle'a. Też na początku mina była taka: :shock:, ale potem zrobiło się kiwkowo-rodzinnie :)

- kierownika pięknego czerwonego GT kombi na srebrnych felgach, z którym wymieniliśmy kiwki na Żoliborzu (Krasińskiego + Broniewskiego). adamusmax - jakbyś chciał zobaczyć, jak powinien wyglądać GT kombi, to się skontaktuj z właścicielem tego :mrgreen:.

 

Bo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowka dla czarnego Forka i niebieskiego STI'aja z 'In Print' na drzwiach widzianych dzis kolo 13 na skrzyzowaniu ul. Warszawskiej kolo McDonald'a (Olsztyn), oraz dla jakis oszlomow ze srebrnej Imprezki z ciemnymi szybami, ktorzy ewidentnie nie mieli szacunku dla swego samochodu.. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika zielonego Legacy (DWR 02***), ktory zjezdzal wczoraj wieczorem z DK 8 na fastfooda w Kepnie. Niestety nie jechalem subaryna.

 

Pozdrawiam tez kierownika rudej Imprezy kombi (chyba DW 3***), niestety hak zaslonil mi rejestracje, a nie mialem czasu sie przygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla srebrnego WRX'a Bug-eye'a wyjeżdżającego wczoraj koło 19 spod Arkadii, i dla tego GTka, którego widziałem dzisiaj koło 9 na Jana Pawła II, (znalazłem taką jego fotkę na kompie: Obrazek ktoś z forum?)

 

Dobra Magilla i Armani jak zywi :mrgreen:

 

Takiego pilota tylko pozazdrościć :cool: 1 na 1 000.000. :razz:

 

jak nie jak tak :mrgreen:

 

lansujesz sie jutro na bemowie :?:

 

Właśnie odczytałem Twój msg, nie miałem czasu na Bemowo ale słyszałem że było nieźle widzialem już pierwsze foty :razz: Ogolnie to juz się nie Lansuje szukam żony :mrgreen:

normalnie po tej sentencji wracam do pracy. Może coś we wtorek się ogarnie lub nawet dzisiaj, jest niezla pogoda na upalanie :lol:

 

BTW, chciałem bardzo serdecznie pogratulować szybkości reakcji kierownikowi czarnego "Forysia" WI ..... na A2 w stronę Strykowa. Jak czytasz to Twoją reakcję podsumuję tak, że przy prędkości 285km/h to raczej mogę Ciebie popchnąć a nie czekać jak skończysz lizać gałkę od zmiany biegów. Sobota/Niedziela był event na torze Poznań i Auto - Muzyka 2007 - takie onanizowanie się nad bagażnikiem na Malcie. Klimat niezly :lol:

 

Mam nadzieje, że jesteś na forum wiec serdeczne ALOHA dla Ciebie :)))

 

Miłego dzionka :cool: ale się kręcą lachony ... nie wiem jak Magilla wytrzyma w Złotych Tarsach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytasz to Twoją reakcję podsumuję tak, że przy prędkości 285km/h to raczej mogę Ciebie popchnąć a nie czekać jak skończysz lizać gałkę od zmiany biegów.

No przecież nie chciał, żeby go skillowało zwykłe audi w kombi :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytasz to Twoją reakcję podsumuję tak, że przy prędkości 285km/h to raczej mogę Ciebie popchnąć a nie czekać jak skończysz lizać gałkę od zmiany biegów.

No przecież nie chciał, żeby go skillowało zwykłe audi w kombi :wink: :mrgreen:

 

No w sedanie raczej :lol: ale za błedy sie płaci :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemqa i Sieli, których widziałem w piątek na Powstańców na Bemowie

 

To chyba oddzielnie, bo nie przypominam sobie, bym widział Sielę we wspomnianych okolicach w piątek :twisted:. Ja - jak najbardziej tam mogłem być, ale czy on, to nie wiem 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że Pablo vel 2hot, jest na forum subaru. W takim razie spóźnione pozdrowienia sprzed tygodnia + 1 dzień. Akurat byłem robić zdjęcia takiej jednej, ale usłyszałem cos głośnego, więc się odwróciłem i zobaczyłem czarne RS4. Oczywiście zdążyłem uchwycić :wink:

 

01la0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...