Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówka dla kierownika zielonego obk stojącego dziś ok 8.30 na trasie od strony kępy na lewym pasie zamiast ciąć prawym :cool: , a także dla kierowniczki odprężonego niebieskiego foresia MY'06 jadącej dziś ok 18 trasą a następnie saską gdzieś tam na gocław.

 

Nie widzieliście mnie, bo jechałem czarną alfą, która właśnie z mojego oczka w głowie zmienia się w przekleństwo, bo nie mam subaru :???:

 

Ale żona ma :lol:

 

Nawroocony :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojeju

 

co ojeju?

 

dwoch ALEXow - tego swiat nie zniesie :mrgreen:

 

a i pozdrawiam somsiadow Krebelke i Pum exa z ktorymi sie spotkalismy na dzielnicy :mrgreen: przed moim wyjazdem

 

a teraz pozdrawiam wszystkich Olsztyniakow bo sie tu lansuje - jutro rano na plaze do Tomaszkowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela STi MY06-07 stojącego na orlenie w okolicach centrum(nie wiem jaka ulica) okolo 15:45 prawdopodbnie WD, WB, oraz kierowce/kierwoniczke niebieskiego GT na rondzie babka 10 minut pózniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla adamusa, ktory wczoraj na Światowida podstepnie strąbil nas od poopy strony jakims dychawicznym zielonym kombiwarem :mrgreen:

 

a pozdrawiam pozdrawiam - nie dychawiczny bo 125 KM ma i klime :mrgreen:

 

a pozdrawiam kanapa z ktorym sie zespotowalismy na piwku na starowce w Olsztynie - kanap podbijaj na CYNE w sobote ;)

 

pozdro dla bialego WRXa bug eye z nalesnikiem i blachach NO spotkanych przed Olsztynem kolo skretu do Tomaszkowa dzisiaj rano

 

potem dla niebieskiego WRXa z nalesnikiem na blachach FZI spotkanego na drodze wjazdowej do Olsztyna od strony Olsztynka ok 13-14 - kolo macdonalda

 

oraz dla czarnego turbodziadka kombii na blachach TK spotkanego takze na starowce w Olsztynie

 

troche sie subarow tutaj kreci ;) ja wlasnie orbituje i jutro wieczorkiem powracam do stolycy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...