Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No i na koniec pozdrowienia dla Sieli, który ostatnio jeździ po mieście z maślanym wzrokiem (zakochał się chłopaczysko) i nie zauważył mnie mijając mnie w odległości mniejszej, niż metr .

 

Odpozdrawiam!! Za cholere Cię nie widziałem....ale nie po pierwsze nie lubie tego skrzyżowania i zawsze tam uważam na wszystko a po drugie tak jak mówisz :D maślane oczka :P:)

 

Pozdrawiam także Hogiego który po 21 poszedł rzarem Wołoską w strone ursynowa

 

i nie pamietam gdzie widzianego Simon1 Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dla hogi-ego, który spadł mi, jak z nieba (więcej w w wątku "Podziękowania), nota bene w towarzystwie vero, którą również serdecznie pozdrawiam 8) .

Odpozdrawiam :mrgreen:

Pasztetowy zawór to i pasztetowe kombinerki się przydały zakupione z kosza w Tesco :lol:

Pozdrawiam także Hogiego który po 21 poszedł rzarem Wołoską w strone ursynowa

Odpozdrawiam. :mrgreen:

Nie poprawiam, bo już nie zdążyłem.

Poszedłem ogniem... :lol:

Bo mnie Termit gonił. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestaje dziwic sie ze w Lodzi na spoty przyjezdza 3-5 jedynie slusznych, skoro pomimo coraz wiekszej ilosci widywanych, wiekszosc kierujacych jest nieuswiadomiona a tym bardziej niemachata... :twisted:

Pomimo tego pozdrawiam skrecajacego dzisiaj z Kilinskiego w Orla ( a z kreska) czarnego Forysia... ok 20:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Adamusmaxa i MaćkaSubru, z którymi to zespotowaliśmy się dziś na Extreme Moto na Bemowie. Natknęliśmy się tam również na naszego forumowego tegorocznego maturzystę ( :mrgreen: ), który był wystrojony w jaskrawo żółtą kamizelkę z napisem "media" :wink: Ojcze Poilini, czuj się pozdrowiony.

 

Kto nie był dziś na Bemowie, a zastanawia się czy jutro się wybrać - podpowiadam - tak!

Organizacja pozostawia wprawdzie wieeeele do życzenia, ale generalnie i tak warto. Słoneczko grzało a chłopaki latali w powietrzu zaprzeczając wszelkim prawom fizyki.

A wyczyny Chrisa Pfeiffera pozostawiam już bez komentarza :shock: :twisted::twisted:

 

Subaraki odnotowałam tam trzy (oprócz czerwonej turbowanny :twisted: ): czarny WRX z naleśnikiem, srebrny Forek i srebrny Outback. Pzdr :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax

Pozdrawiam całostronicową reklamę z wczoraj, którą sobie w gazecie telewizyjnej fundnąłeś.

 

Można wiedzieć, z jakiego powodu? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

:?: :?: :?: :???: SW bylo :?:

Twój avatar w całej okazałości..... :mrgreen:

 

wklejaj zdjecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknęliśmy się tam również na naszego forumowego tegorocznego maturzystę ( :mrgreen: ), który był wystrojony w jaskrawo żółtą kamizelkę z napisem "media" :wink: Ojcze Poilini, czuj się pozdrowiony.

 

A dziękuję, odpozdrawiam. :) Również pozdrówki dla Adama i Maćka.

 

Kto nie był dziś na Bemowie, a zastanawia się czy jutro się wybrać - podpowiadam - tak!

Organizacja pozostawia wprawdzie wieeeele do życzenia, ale generalnie i tak warto. Słoneczko grzało a chłopaki latali w powietrzu zaprzeczając wszelkim prawom fizyki.

A wyczyny Chrisa Pfeiffera pozostawiam już bez komentarza :shock: :twisted::twisted:

 

Ale niestety może być zawiedziony, gdyż dziś nie będzie pokazów Chrisa Pfeiffera oraz Petra Pilata (a szkodA), jedynie pół i finały stuntu oraz Bartek Ogłaza i Darek Kłopot.

 

Fajnie wygląda backfilp nad Bemowem. :cool:

 

A wczoraj jeszcze było małe afterparty w Organzie. :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...