Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ten WRX to 2.0 N/A

 

Ale uczestnicy szkoleń szkoły "Let's Drive" o tym nie wiedzą i potem, tj. po imprezie zasponsorowanej im przez firmę / dostawcę ich firmy, chodzą i mówią, że jeździli po torze subaru imprezą :mrgreen:.

 

Nie zauważają braku wlotu, 16" felg, tanich opon itp. itd. :twisted:

 

dopoki mowia o subaru imprezie to zdaje sie ze sie nie myla :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopoki mowia o subaru imprezie to zdaje sie ze sie nie myla

 

Był to skrót myślowy; z formalnego punktu widzenia masz rację - nie mylą się, bo faktycznie jeździli subaru imprezą. Problem tylko w tym, że - mogę się założyć - większość z nich może nabrać mylnego poglądu na sprawę: widząc skrzydło, klatkę i pasy, wrx-owe fotele zakładają, że to rajdówka, a przynajmniej WRX/STI. A tymczasem to wolnyssaczek, z miejskim zawiasem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopoki mowia o subaru imprezie to zdaje sie ze sie nie myla

 

Był to skrót myślowy; z formalnego punktu widzenia masz rację - nie mylą się, bo faktycznie jeździli subaru imprezą. Problem tylko w tym, że - mogę się założyć - większość z nich może nabrać mylnego poglądu na sprawę: widząc skrzydło, klatkę i pasy, wrx-owe fotele zakładają, że to rajdówka, a przynajmniej WRX/STI. A tymczasem to wolnyssaczek, z miejskim zawiasem :twisted:.

 

tam sa kubly :razz: przynajmniej wtedy kiedy nimi jezdzilem w styczniu to byly :mrgreen:

 

w kasku, kuble i za ta malutka kierownica wrazenia sa naprawde fajne, zwlaszcza ze lał deszcz i bylo błoto po kostki :cool: jestem gotow sie zalozyc ze te wysmiewane przez Ciebie 160KM w tych warunkach i tak przygotowane zrobilyby wiatrak z wiekszosci duzo mocniejszych osiek :idea: :wink:

 

natomiast oczywiście do WRXa czy STI ciężko to porównywać i ktoś kto myśli że to bog wie co jest w mylnym błędzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stad czy nie stad to malo wazne, wazniejsze jest to, ze dopiero co sie DaWoj ciskał jaki to jest profesjonalny... no to profesjonalnie śmignęli po zakupki

 

Znam ten temat trochę od środka. I nie chcąc bronić serwisu powiem tylko, że w DaWoj-u istnieje obowiązek wykonania jazdy testowej każdym samochodem wypuszczanym po naprawie do klienta. Jedyny przypadek, w których testów nie ma, to zamiana obicia foteli na skórzane i/lub oklejenie szyb (przyciemnienie).

 

Dla mnie to jest czepialstwo, bo co za różnica, czy w trakcie tej jazdy mechanicy zatrzymają się po drodze po bułkę, czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stad czy nie stad to malo wazne, wazniejsze jest to, ze dopiero co sie DaWoj ciskał jaki to jest profesjonalny... no to profesjonalnie śmignęli po zakupki

 

Znam ten temat trochę od środka. I nie chcąc bronić serwisu powiem tylko, że w DaWoj-u istnieje obowiązek wykonania jazdy testowej każdym samochodem wypuszczanym po naprawie do klienta. Jedyny przypadek, w których testów nie ma, to zamiana obicia foteli na skórzane i/lub oklejenie szyb (przyciemnienie).

 

Dla mnie to jest czepialstwo, bo co za różnica, czy w trakcie tej jazdy mechanicy zatrzymają się po drodze po bułkę, czy też nie.

 

pod warunkiem ze nie pojechali specjalnie po bułkę :razz: ciekawe czy też byś ich tak bronił, gdyby znajomy do Ciebie zadzwonił opowiadając Ci z podziwem, że widział jak robisz na rondzie takiego boka że heeeej :!: a Ty siedziałbys właśnie w biurze i czekał na telefon że auto jest do odbioru... no przeciez to tylko jazda testowa :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy też byś ich tak bronił, gdyby znajomy do Ciebie zadzwonił opowiadając Ci z podziwem, że widział jak robisz na rondzie takiego boka że heeeej

 

Na pewno nie.

 

Zresztą miałem taką sytuację - jeden z forumowiczów był w serwisie DaWoj-a, gdy toczyła się rozmowa na temat założenia moich kół do ich SPRT, żeby SPRT nie stał przez dzień na kołkach (zmieniali z zimówek i następnego dnia mieli dopiero dostać letnie). Zadzwonił do mnie i powiedział mi o tym. Pozornie mogłoby się wydawać, z punktu widzenia przypadkowego obserwatora, że było to z ich strony nadużycie. Rzecz jednak w tym, że my tę sprawę uzgodniliśmy z serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

- bordową Justynkę obmachaną na Wisłostradzie w kierunku Konstancina - trochę sponiewierana, ale dumna jak każdy Subarak :smile:

- czarnego Foresia obmachanego w Józefosławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozdrawiam :mrgreen: W Krakowie tyle Subaru smiga a w szczegolnosci Foresterów ze zaczalem machac tylko "oświnkowanym" + tym których znam (w sumie to nie widuje forumowiczów za czesto) reszcie nie macham bo bym musial bez trzymanki jezdzic na rowerze :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...