Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

PS Mam świnkę na tylnej klapie

 

Proponuje jezdzic tyłem będziesz bardziej rozpoznawalny dla mijających :mrgreen:

 

Z mijanymi jest problem, bo przy prędkościach podświetlnych i tak nie zdąże nic zauważyć.

A na klapie widzą wszyscy wyprzedzani. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pasażerki i kierownika srebrnego WRX-a MY'03-'05, z którymi się obmachaliśmy na Wrocławskiej, róg Radiowej. Zobaczyłem WRX-a pakując się do wozu po tankowaniu na Statoilu na Wrocławskiej, i choć planowałem skręcić w prawo do domu, skręciłem w lewo, w celu rytualnej wymiany kiwek :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowiska dla kierowniczki srebnej niezaturbionej Imprezki BIcoś w al. Niepodległości chwilunię przed 20 i kierowniczki srebnego Legasia WEcoś o 20 przy Dworcu Południowym/Metro Wilanowska/Skrzyżowanie al. Wilanowskiej+Puławskiej+al.Niepodległości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla obmachanego Forestera Na Ostatnim Groszu.

Jechałeś wczoraj koło 10.30 Legnicką w kierunku centrum (zielony leśnik)?

 

Nie. W strone Lesnicy ok 20.00 i potem w strone miasta ok. 21.30 - czarnym lesnikiem turbo.

 

Aha jeszcze wczesniej legnicka ok. 17:00 w strone miasta - mijalem zagadanego z pasazerem kierownika nowki czarnej Imprezy STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela Legasia kombiwara WP **** z oderwanym znaczkiem z przodu :neutral: zaparkowanego na 1-go maja.

 

Edit: Pozdrawiam jeszcze kierownika/kierowniczke srebrnej Tribeci na WPR czy cos takiego widzianej w Sochaczewie 20-25 min temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam forumowicza srebrnego Gtka zaparkowanego w Galerii Kazimierz ok. 16.00... :grin:

 

Kto to?? :roll: :wink:

 

Srebrne Gt na rejestracji KR ..........

Mam dziwne wrażenie że to chyba ja... Jak wróciłem na parking to byłem osaczony przez niebieską Imprezkę '06 na numerkach SC#### z boku a z tyłu czaiła się ciut starsza szara Imprezka na numerkach WL####. Kiwka Wam również a przy okazji wszystkim Subaraczkom widywanym w Grodzie Kraka. Ciężko przejechać przez miasto żeby nie zobaczyć przynajmniej kilku wynalazków z gwiazdkami na noskach a w promieniu 2-ch km od mojej zabawki mieszka minimum 8 takich pojazdów i gdyby dobrze pogłówkować to znajdzie się więcej. Przerazliwe stężenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie że to chyba ja... Jak wróciłem na parking to byłem osaczony przez niebieską Imprezkę '06 na numerkach SC####

 

No wreszcie spotkałem jakieś auto z forum :grin:

Jak zobaczyłem trzodę na skrzydle to byłem happy :cool: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika ciemno granatowej Imprezy kombi wolnossak na katowickich numerach, który wyprzedzał naszą "madafaka ekspedyszyn" troszkę nerwowo na trasie między Oświęcimiem, a Kętami. Niestety brak jakiejkolwiek reakcji na pozdrowienie... :(

 

Dodatkowo pozdrawiam białego Misia treningowego i 2 Forki widziane również w powyższej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...