Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Bluźnierstwo! Legac/Outback turbo to mega-super-fajoska fura! :twisted:

Otóż to! Jednocześnie jest mega-super-fajosko rzadki na naszych drogach, stąd ochrzciłem go 'wynalazkiem' :lol:

BTW-czy kiedyś z takim silnikiem był oferowany u nas w kraju?

 

pzdr

Seb@

Naprawde rzadki okaza zaposiada forumowicz fala, ktorego zdravim z Moskwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluźnierstwo! Legac/Outback turbo to mega-super-fajoska fura! :twisted:

Otóż to! Jednocześnie jest mega-super-fajosko rzadki na naszych drogach, stąd ochrzciłem go 'wynalazkiem' :lol:

BTW-czy kiedyś z takim silnikiem był oferowany u nas w kraju?

 

pzdr

Seb@

 

potwierdzam to jest fajowa fura, w wawie mialem przyjemnosc z takim czarnym chwile poganiac - pieknie idzie. mam nadzieje ze za jakis dluzszy czas jak mnie bedzie stac to bede jezdzil jakims kolejnym wcieleniem takiego wynalazku a nie dupowozem tdci :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej imprezy GT kombi wyjeżdzającej ok godziny 18 z ul.Hawajskiej (??) na KEN'a.

Była Kiwka i odkiwka - dziewicza :)

Siemka! To ja. Odpozdrawiam. :lol:

 

I jeszcze chciałem pozdrowić kierowniczkę STI MY 06 budyń? czarne skrzydło? Ładna! (kierowniczka i imprezka :wink:) Dziś na Chałubińskiego ok.18.45 Odkiwka z wzajemnością. :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka dla koleżki z technikum - Tomka Myszkiera widzianego dzis na grunwaldzkiej w pieknym srebrnym EVO VIII. :mrgreen:

Wyslij mu SMS-a, on chyba tutaj nie bywa :roll: . Aaaa chyba, ze chciales nas poinformowac o swoich koneksjach w wyscigowym swiatku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej imprezy GT kombi wyjeżdzającej ok godziny 18 z ul.Hawajskiej (??) na KEN'a.

Była Kiwka i odkiwka - dziewicza :)

Siemka! To ja. Odpozdrawiam. :lol:

 

I jeszcze chciałem pozdrowić kierowniczkę STI MY 06 budyń? czarne skrzydło? Ładna! (kierowniczka i imprezka :wink:) Dziś na Chałubińskiego ok.18.45 Odkiwka z wzajemnością. :mrgreen::lol:

 

Ty chcialbys zeby ten Twoj kibel byl niebieski :mrgreen:

 

a budyn ma ostatnio bardzo fajna kierowniczke - mam nadzieje ze AK tego nie czyta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowniczki / kierowników widzianych dzisiaj:

 

- czarny wrx śmigający na osmańczyka

- srebrna impreza kombi z relingami na obroncow tobruku

- niebieska impreza limitowana seria (przedni look stylizowany na sti i maly spojler na tyle) myjnia na stacji bp na powstancow slaskich

 

uf ale obrodziło wiosna idzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam wzystkich Trojmiastczakow :mrgreen:

 

jakis spocik podobno ma sie odbyc dzisiaj ok 15-16 tej na rynku w GDN :?: cos mnie niumen opowiadal

 

pozdrawiam. ale gdzie w trojmiescie rynek? :shock: :shock: :shock: u nas same deptaki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie moge pozdrowic sympatyczna pare - kierownik i jego przesliczna pani pasazerka w imprezie - a owszem niebieskiej - wrx - na ulicy marszalkowskiej com sie dosiadl na prawym pasie i wymienil kilka milych zdan

Jednak te moje kombi to nie jest wrx i coraz bardziej sie utwierdzam ze moj pomysl oddania kombi zonie i kupienia wrx-a jest calkiem sluszny - wrx to wrx

Nawet jak moje kombi ma zlote felgi i letnie opony [dzis przelozone - jezdzi sie bosko] Jeszcze pozdrawiam forestera czerwonego [czerwonoceglanego] co wyjechal z ksawerow i jechal alejami w strone srodmiescia [pozdrawiam go teraz bo w realu jakos mi nie szlo mrugnac swiatlem]

Chory jezdem a odbilo mi - wstalem z luzka i sie ubralem i pojechalem sobie po warszawie w najwieksze korki - tak bez celu - czy to jest normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...