Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Coz za szczodrosc :wink:

No dobra, możecie się podzielić ;)

 

Barbie jest bezkonkurencyjna

To jest jakby oczywiste, ale my tu nie o tym ;)

A dzieło to sztuki wykonane jest telefonem podczas jazdy, więc wybaczcie brak artyzmu, słabą kompozycję i letki rozmaz. Pojadę dziś pod Polsat, może go znowu spotkam to się poprawię :razz: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotografia zajmuje sie od lat - nie sztuka zrobic zdjecie czemus co :mrgreen: stoi i w stojacej pozycji - sztuka jest zrobic fotke w locie ze slabego [w sumie aparatu] i bez namyslu - barbie gratulacje

Pozdrawiam zaloge AK - dokonalem kupna dwu kubeczkow - jeszcze troche a chata mi sie zamieni w subarochatę - kubraczek niebieski juz mam i go zdejmuje jedynie jak zona nic na sobie juz nie ma :mrgreen: [wieczorową zazwyczaj porą]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotografia zajmuje sie od lat - nie sztuka zrobic zdjecie czemus co :mrgreen: stoi i w stojacej pozycji - sztuka jest zrobic fotke w locie ze slabego [w sumie aparatu] i bez namyslu - barbie gratulacje

:oops:

ach doprawdyż. mogę Ci dać autograf na obiektywie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POzdrawiam ciemne Gallardo

 

Taaa...to na pewno ktoś z forum... :roll:

 

Myślałem, że to wątek w którym pozdrawiamy się między sobą i innymi użytkownikami marki, a nie "muszę się pochwalić jaką zaj.... furę widziałem"

 

:mrgreen: się czepiasz :mrgreen:

 

 

P.S.

 

Jak byśmy się tak zasad trzymali to połowę tego wątku trzeba było wykasować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...to na pewno ktoś z forum... :roll:

 

Myślałem, że to wątek w którym pozdrawiamy się między sobą i innymi użytkownikami marki, a nie "muszę się pochwalić jaką zaj.... furę widziałem"

 

Zgadzam się z WRC Fanem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to wątek w którym pozdrawiamy się między sobą i innymi użytkownikami marki, a nie "muszę się pochwalić jaką zaj.... furę widziałem"

 

Wlasnie dlatego uwazam ze ten watek w calosci nalezy przeniesc pod opiekuncze skrzydla Włochatego. Tam mialby najlepiej. Widzicie jakies przeciwwskazania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, wprowadziłoby to straszne zamieszanie w statusach użytkowników :twisted:.

 

Zostawmy w tym dziale, w którym ten wątek jest, ale nie piszmy bzdur (typu: "pozdrawiam rakietę Sputnik, która właśnie przelatywała nad moim kiblem, gdy nadawałem paczkę :mrgreen:")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam

kierownika niebieskiego nowego STI PO***** widzianego na pl. Konstytycji

oraz kierownika i pasazerke (chyba) niebieskiego STI WN***** widzianego miedzy pl. Konstytucji a pl. Zbawiciela :)

Oba samochody widziane pare minut po 8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Vero, która zorganizowała dziś spota ale nie mogła dotrzeć :wink: :mrgreen:

 

:oops: nie dałam rady, mój organizm po 10 godzinach pracy powiedział NIE

 

dziękuję za pozdrowienia, odpozdrawiam i mam nadzieję, że mimo mojej nieobecności było fajnie :wink: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pozdrawiam rakietę Sputnik, która właśnie przelatywała nad moim kiblem, gdy nadawałem paczkę :mrgreen:")

 

... do Gdańska... :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

 

A żeby nie było: pozdrawiam was wszystkich z łoża boleści. Takiej grypy to jeszcze nigdy nie miałem... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...