Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kiwka dla Michal, którego dziś szczerym świtem (9:15) spotkałem w drodze do pracy. Jechał co prawda 400-konnym przedstawicielem wrażej marki, ale na szczęście prezentował się na tyle wieśniacko, że uznałem, że jest wciąż swoim chłopem i dlatego pozdrawiam :mrgreen:.

 

No i przy okazji pozdrawiam Bimbra, który wyszedł z otchłani :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowicza TomS spotkanego dzisiaj rano na Włodarzewskiej... Twoją Imprezkę zresztą widuję prawie codziennie :)

 

A odpozdrawiam serdecznie... Mam warsztat na Włodarzewskiej to i tam bywam prawie codziennie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czerownego Evo IX (moje przyszle auto po GT :mrgreen: ) przejezdzajacego przez odre kolo uniwerku

 

Czerwony kiler, czasami bywa na torze na Rakietowej.

 

a gdzie to jest?

 

PS. Teraz jest fajne czerwone Evo do kupienia http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2404410 niestety :wink: dopiero co kupilem Gteka wiec z rok musze poczekac :mrgreen: w sam raz ceny troche spadna :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla Michal, którego dziś szczerym świtem (9:15) spotkałem w drodze do pracy. Jechał co prawda 400-konnym przedstawicielem wrażej marki, ale na szczęście prezentował się na tyle wieśniacko, że uznałem, że jest wciąż swoim chłopem i dlatego pozdrawiam

 

Wybaczam Ci, iz pierwszy kiwnales tylko w jednego powodu. O 9:15 sie powinno spac, a nie jezdzic do pracy jak my to czynimy :(

 

owoc666 napisał/a:

Niebieskim?

Bzzzzz. Try again.

 

Nigdy nie zgadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Legasia, na pieknych złotych aluskach który wczoraj kręcił się po Socho. Troche odbiegając od tematu, pozdrawiam takze pilotów chyba F-16, którzy nie dali mi dzis pooglądać TV :mrgreen::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czerownego Evo IX (moje przyszle auto po GT :mrgreen: ) przejezdzajacego przez odre kolo uniwerku

 

Czerwony kiler, czasami bywa na torze na Rakietowej.

 

a gdzie to jest?

 

PS. Teraz jest fajne czerwone Evo do kupienia http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2404410 niestety :wink: dopiero co kupilem Gteka wiec z rok musze poczekac :mrgreen: w sam raz ceny troche spadna :twisted:

 

We Wrocławiu, w pobliżu lotniska. Miejsce znane co niektórym z Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed tymi pozdrowieniami mam dość mieszane uczucia, bo nie miałem do wczoraj pojęcia, że jeździmy AŻ TAK POPULARNĄ marką. Otóż jestem sobie wczoraj około 17:00 w Galerii Mokotów, wjeżdżam na drugie piętro i co widzę?

 

Stoi outback - srebrny

obok niego - legac sedan, też srebrny

parę metrów dalej - biały wrx

za chwilkę przejeżdża zielony outback w starszej budzie

i gratiftowy forester turbo

 

myślę sobie "nieźle" :shock:

 

Ale to mało.

 

Słyszę bulgot.

 

STI '06 (PO xxxxx)

 

Rzadko mi się zdarza spotkać "bliźniaka"

 

2 minuty później

 

kolejne STI '06 (WE xxxxx)

 

A wszystko to trwało około 10 minut. OK - fakt, że zaparkowałem samochód przy rampie wjazdowej na dach i stałem te 10 minut na parkingu, obserwując samochody, które chcąc nie chcąc muszą tamtędy przejechać, jeśli nie wjechały do podziemia (nikt nie parkuje na półpiętrach). Ale mimo wszystko przez następny kwadrans moja mina wyglądała tak " :shock: ".

 

W każdym razie pozdrawiam kierowników :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika żółtej ciemnej strony mocy który pozdrowił mnie wczoraj na wylocie na Gdańsk :cool: mam nadzieję że było widać że odmigałem :mrgreen:

 

To forumowicz był... ;)

 

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

no wlasnie miales nie zgadnac jaki ma kolor to jego nowe Evo :mrgreen: myslisz ze to On :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

Po wczorajszych gokartach kolega Hogi odtransportował mnie (i z tego miejsca bardzo mu za to dziękuję :wink: ) na domóweczkę do koleżanki. Wchodzę ja sobie do mieszkania, witam się z gospodarzem, zdejmuję płaszcz.. Słyszę "cześć Vero", odwracam się i widzę... forumowicza Czarnego :shock:

Pozdrawiam :mrgreen:

 

mały ten świat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...