Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawki dla kierownika srebrnego WRX-a na poznańskich blachach w Rawiczu na światłach dzisiaj koło południa z CB na pokladzie.

 

Jeżeli pozdrawiający kolega jechał czarnym Foresterkiem, to odpozdrawiam. Mam nadzieję, że było widać, że odmachałem, chociaż trochę byłem zaskoczony, bo po raz pierwszy mi ktoś pomachał :-)

przy czym to nie jest niestety WRX, tylko nowy RS N/A ;-)

 

I przepraszam że na CB nie zagadałem, ale miałem w aucie hałas od pasażerów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawki dla kierownika srebrnego WRX-a na poznańskich blachach w Rawiczu na światłach dzisiaj koło południa z CB na pokladzie.

 

Jeżeli pozdrawiający kolega jechał czarnym Foresterkiem, to odpozdrawiam. Mam nadzieję, że było widać, że odmachałem, chociaż trochę byłem zaskoczony, bo po raz pierwszy mi ktoś pomachał :-)

przy czym to nie jest niestety WRX, tylko nowy RS N/A ;-)

 

I przepraszam że na CB nie zagadałem, ale miałem w aucie hałas od pasażerów ;-)

 

Milo, miło. Samemu nie odzywalem się, gdzyż nie wiedziałem, czy możesz rozmawiać przy pasażerach. Ta fura służbowa czy private.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr dla widzianego +/- 19.45 pod Best Mallem kierownika czerwonej imprezy kombi, którego mina wyrażała zdziwienie(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu nie odzywalem się, gdzyż nie wiedziałem, czy możesz rozmawiać przy pasażerach. Ta fura służbowa czy private.

 

W Poznaniu rano 5 cm śniegu się zrobiło i wciąż padało, więc na wyjazd do Wrocka wszyscy mi się do auta wpakowali. Jak trwoga to do subaru :grin:

 

Służbowa - dlatego N/A - w wyznaczonym limicie WRX się niestety nie mieścił, a nie będę jakimś Passatem czy Avensis jeździł ;-). Ale 160 koników jak dla mnie daje radę, szczególnie że wcześniej focusikiem 1.6 jeździłem, więc różnica jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...