Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Co się namacham to moje ;)

- coś w odcieniu czerwieni Impreza na "nowym" odcinku A2 w kierunku Strykowa około południa

- srebrny Foreś w Poznaniu koło kerfura gdzieś ok. 15

- czarny Foreś na A2 w kierunku Poznania ok 16

- niebiewskie WM (Gonia?) o 17.50 w Głownie

- chwilę później czarny Legaś w tej samej okolicy

- srebna Impreza na Skalbmierskiej o 19.30 co mię mijała jak se bardzo profesjonalnie zaparkowałam :mrgreen:

- czarny Outback WWcośtam w al. Wilanowskiej chwilę po 20.

 

Pragnę nadmienić, że zapamiętanie tego wszystkiego było strasznie strasznie trudne i chyba teraz muszę odpocząć ;)

 

brawo jasiu....eee barbie :mrgreen:

 

adamus - Ty sie nie nabijaj - Ty lepiej podziwiaj jak to sie robi, ze jednego dnia umierasz, a nastepnego rzesko robisz 700km za kolkiem :cool: przyda Ci sie to po nastepnej sobocie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

sobota byla ciezka :mrgreen: a w niedziele wyprawa do deblina i nazad :mrgreen: co prawda nie 700 km ale zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja... pla pla pla... :twisted:

to co piszesz wygląda na bardzo ciekawe, ale niestety nie znam tego egzotycznego języka ;)

BTW "ze Twoj pseudonim to tylko pseudonim" powtarzam od dość dawna ;) Chociaż nie wiem w jakiej sprawie o tym do mnie rozmawiasz.

 

A wymachiwam do foresia Wcoś GPW4 spotkanego na Anielewicza po 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się namacham to moje ;)

- coś w odcieniu czerwieni Impreza na "nowym" odcinku A2 w kierunku Strykowa około południa

- srebrny Foreś w Poznaniu koło kerfura gdzieś ok. 15

- czarny Foreś na A2 w kierunku Poznania ok 16

- niebiewskie WM (Gonia?) o 17.50 w Głownie

- chwilę później czarny Legaś w tej samej okolicy

- srebna Impreza na Skalbmierskiej o 19.30 co mię mijała jak se bardzo profesjonalnie zaparkowałam :mrgreen:

- czarny Outback WWcośtam w al. Wilanowskiej chwilę po 20.

 

Pragnę nadmienić, że zapamiętanie tego wszystkiego było strasznie strasznie trudne i chyba teraz muszę odpocząć ;)

 

to ja,to ja,to ja byłam! :mrgreen: jak zawsze ślepa,więc nie zauważyłam :oops: ale dziękuję i odpozdrawiam. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie pozdrawiam sasiada, ktory mi zabuczal rasowo jak szlam do kumpeli z bloku :)

Jak dobrze pojdzie to bedziemy Ci tez tam buczec :P

 

hie hie hie sajlenserem zabuczal, chociaz mi sie ostatnio ten dzwiek spodobal bo taki jest bokserorzezacy :mrgreen:

 

dzieki za pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla imprezy kombi widzianej na wiadukcie w krzyżownikach koło godziny 15.

I pozdrówka dla legasia widzianego po 18 jadące w strone radojewa od biedruska

:mrgreen:

 

Jak impreza kombi czarna była, to odpozdrawiam, bo czas i miejsce się zgadza :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika zielonego legacy jadacego dzisiaj kole godziny 8rano ul. Hallera - ktory skrecil chyba na al. Pracy i nie mialem okazji go pozdrowic osobiscie. :)

Zielony Outback MY ok. 00?

 

To widzialem go pol godziny pozniej na teczowej - pomknal w strone Braniborskiej. Ktorys raz go juz widze, ale zawsze za daleko, by sie zorientowac, jak zareaguje na machanie =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...