Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ano spocik spoko.

Szkoda, że nie pojechałeś z nami Siekierkowskim 70 km/h :wink:

Ale jak stjuningujesz autko to będziesz nas doganiał :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

dzieki wielkie ;) ale mam jeszcze szczatkowe resztki wyobrazni - 7 aut tasujacych sie po pasach przy predkosci zylion km/h to nie dla mnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja zamiast spamowac jak reszta :mrgreen: pozdrowie kierownika turboantyka ktory mi sie bardzo uwaznie przygladal dzisiaj skoro swit o 7:55 na Ordonówny przy BOMI :cool:

mignąłem długimi w pozdrowieniu ale nie wiem czy nie za późno :oops:

 

 

[EDIT]

 

i kierownika Tribeci z ktorym mijam sie bardzo czesto na Mysliborskiej tez pozdrowie a co :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie ;) ale mam jeszcze szczatkowe resztki wyobrazni - 7 aut tasujacych sie po pasach przy predkosci zylion km/h to nie dla mnie :roll:

 

co ty tu insynuujesz? :shock: jaki zylion? przepisowo jechaliśmy! :mrgreen:

 

a to wszystko przez to RS4 co się przypałętało, spsuło nam kolumnę i jakoś tak spacerowo jechało :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze pozdrowienia z wczoraj - zielony outback zrobiony a'la Camel Trophy, spotkany około 21:30 w tunelu pod Zachodnim. Było mrugnięcie światłami i było ogólnie miło, szczególnie, że do naszej zabawy próbowało dołączyć się jakieś A6, ale zostało z tyłu :cool: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z okazji Dnia Kobiet pozdrowie oczywiscie Krebelke :mrgreen: oraz wszystkie pozostale Panie :) - zwlaszcza te spotkane na drodze w Poznaniu:

- kierowniczke niebiesko/fioletowego Forysia 2,0XT - PO XXXXX - wczoraj na średnicowce - kolo 16.15

- kierowniczke czarnego Forysia S - PO XXXXX dzisiaj ok. 8.30 na Jasnej Roli

- kierowniczke czarnego Legacy WZ XXXXX - ok 8.30 - dzisiaj na Naramowickiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnego bug'a z Morettami na rej. FZ dziś ok. 10.00

rowniez go dzis widzialem i przedwczoraj tyz ;). parkuje sie przy skrzyzowaniu swietokrzyskich/emilii plater .

 

a ja zdrawim srebrne WRX kombi '06 entre, widziane na kabatach o 14.30

 

czarnego legacy kombi or OBK widzianego przy przyczolkowej tyz kolo 14.30

 

edit: pzdr dla ob i odkiwanego STi mica blue '04 widzianego na zabranieckiej o 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kurczaka w kijankowozie mijanego kwadrans temu na przejazdach kolejowych na Potrzebnej

 

 

Odpozdrawiam a to moja siostra siedzaca obok mnie miała racje ze ktos mi kiwke dawał a ja całą droge do Poznania myslałem kto to był hehehehhe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczoraj:

 

-STI bugeye niebieski zawracał na ostrobramskiej w kierunku Polsatu

- wrx 06 zaparkowany na ulicy (prosba do "taksiarzy" o rozszyfrowanie) odchodzaca od plowieckiej w strone miedzylesia (którys raz juz go tam widze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia ... dla białego GT WE *****, chyba MarioF, który przepieknie zasapał pod skarbowym na Wynalazek ok. 13.30.

dziekowac to ja bylem :mrgreen:

tez pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...