Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

no nareszcie moge sobie kogos pozdrowic - bo tych naszych subaru to jak borowiki w lesie niby - podobno sa ale rzadko je widac - zatem pozdrawiam subaru legacy srebrnego nowego i subaru impreza ciemnozielonego chyba z lat 90-tych - obadwa robily zakupy w obi oi geancie na ursynowie - ja tez

Tak na marginesie to zonka sie przejechala tam i we wte no i proponuje mi oddanie swojej corsy dla mnie - ten swiat zwariowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowników srebrnego i czarnego forestera MY '06 których to widziałem w piątek na ul. Okulickiego koło OBI w Częstochowie :wink: oraz dla kierownika czanrego STI MY '05 który często stoi na ul Dąbrowskiego też w Częstochowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, to ja też kogoś pozdrowię:

Otóż pozdrawiam niezmiernie serdecznie kogoś, kto z pewnością wie, że to właśnie jego pozdrawiam. I zalecam zdrowe jebnięcie się w czachę na rozpęd, a następnie wizytę u dobrego psychiatry. Takie angażowanie się w poszukiwanie kogoś z forum nadaje się do leczenia.

 

Przemeq, wiedzialem ze jestes powalony, ale zeby az tak... :twisted::mrgreen::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamus, ja róznież odpozdrawiam, jak również pozdrawiam pana jadącego czerownym gt w Zielonce koło Wawy.

Jak również pozdrowienia dla Durbos który pomykał swoją RS4 Niepodległości koło 18

 

Pozdrawiać, pozdrawiać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam cala ferajne Subarek spotkanych wczoraj na Zakopiance, z ktorych zadna nie odmachala srebrnemu Foresterowi :(

 

I pozdrawiam kierownikow MB M-klasy oraz Kia Sorento, ktorzy baaaaardzo sie natrudzili, zeby zaparkowac w Malych Cichych tam gdzie Foreś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Byłeś na MBS??

 

Maciek jako skuterzysta najpewniej był na MBS. :)

 

Przy Torwarze stało troche Subarek, które pozdrawiam. Targi niestety coraz gorsze, dzięki szanownemu p. Tarkowskiemu teraz siedzę z gorączka. Tak czy siak, pertraktacje udane, piątek jako "dzień prasowy" (wanna be) był lepszy do zwiedzania, sobotni tłok to jakaś masakra. Ludziom stojacym w kilometrowej kolejce na mrozie współczuje, jak dobrze mieć plakietkę prasową. :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...