Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No moze byl i kupowal ale ten STi co widziałem na Carfitowego nie wygladal, ten był troche bardziej niebieski :razz:

 

I carfit myślał, że jak se niebieską plakatówką furę pomaluje i tak do Kierfuru pojedzie, oraz węglem na rejestracji "T" se dopisze, to my się nie zorientujemy? Phi... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A adamusmax jest faktycznie spammerem - jest na forum od roku, a ma prawie 4K postów :shock:.

 

Ja się dorobiłem prawie 2 razy tyle, ale to przez trzy lata :shock:.

 

:twisted:

 

wiec nie jestes daleko za mna :mrgreen:

 

poza tym ja czasami cos z sensem napisze - czasami bo czsami ale zawsze to cos :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niebieskiego WRXa 03-05 na blachach BSK stojacego u mnie kolo bloku na ul. Odkrytej

 

 

i pozdrawiam niebieskie STI 05 US Spec z wydechem a'la mati i moj, na srebrnych BBSach, na blachach WX stojacego kolo delikatesow BABILON przy ul. Odkrytej - dowolny :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze byl i kupowal ale ten STi co widziałem na Carfitowego nie wygladal, ten był troche bardziej niebieski :razz:

 

I carfit myślał, że jak se niebieską plakatówką furę pomaluje i tak do Kierfuru pojedzie, oraz węglem na rejestracji "T" se dopisze, to my się nie zorientujemy? Phi... :roll:

 

:mrgreen:

 

i to adamusmax jest spamerem :?: :lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen:

 

pozdrawiam niebieskiego WRXa 03-05 na blachach BSK stojacego u mnie kolo bloku na ul. Odkrytej

 

 

i pozdrawiam niebieskie STI 05 US Spec z wydechem a'la mati i moj, na srebrnych BBSach, na blachach WX stojacego kolo delikatesow BABILON przy ul. Odkrytej - dowolny :?:

 

gdyby adamusmax byl takim spamerem jak go malujesz to rozbiłby to na dwa posty :lol::lol::lol::mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A adamusmax jest faktycznie spammerem - jest na forum od roku, a ma prawie 4K postów :shock:.

 

Ja się dorobiłem prawie 2 razy tyle, ale to przez trzy lata :shock:.

 

:twisted:

Przemeq, tylko popatrz ze przed kupnem STi pisałeś prawie cały czas o STi'06 i tylko czekałeś z utęsknieniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...