Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam niebieskiego WRXa 03-05 na blachach BSK stojacego u mnie kolo bloku na ul. Odkrytej

 

 

i pozdrawiam niebieskie STI 05 US Spec z wydechem a'la mati i moj, na srebrnych BBSach, na blachach WX stojacego kolo delikatesow BABILON przy ul. Odkrytej - dowolny :?:

 

To nie ja :)

Miejsce to może nawet by się zgadzało, ale rejestracja jakaś nie taka :)

...i rocznik jakiś taki starszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano widziałem na dojeździe do mostu Świętokrzyskiego SAABa 9-2 :shock: Pozdrawiam

 

To moze byc nowy forumowicz, niedawno ktos taki sie wital. Tez pozdrawiam go :-)

 

A ja pozdrawiam kierownika niebieskiego STI 06 z ktorym kiwnalem sie dzisiaj na wiadukcie Dabrowskiego.

 

Widziana tez byla skrecajaca w Malmeda srebrna Impreza 06 wolnossaca - pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia:

 

- z przed wczoraj dla Kierownika niebieskiej Imprezy kombi z wieeeelkim napisem Subaru na lewym boku (chyba wolnossąca) zaparkowanej około 11:00 przy ul. Spacerowej oraz Kierownika grafitowej Imprezy WRX (bez spoilera) zaparkowanej około 13:00 przy ul. Olszewskiej,

- z wczoraj dla Kierownika niebiskiej Imprezy kombi widzianej około 11:00 na ul. Sobieskiego oraz Kierownika czarnego WRX przemykającego Puławską/Goworka w stronę centrum około 13:30

- z dzisiaj Kierownika bordowego Outbacka (Devlin :?: :?: ) widzianego około 11:00 na ul. Gagarina.

 

RS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Nie widziałem Cię, gdzieś się był schował?

ha :mrgreen:

ukrywalem sie w firmowym niebieskim fordzie na pole position na lewym pasie Rzymowskiego w strone ursynowa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Barta, ktory mnie wpierw ladnie wpuscil przed siebie na 29L i z ktorym potem pojechalismy w kierunku centrum. :)

 

No również pozdrawiam, musze przyznać że nissan daje rade :mrgreen:

 

To ja też pozdrawiam Barta :mrgreen:

 

Dobra Informacja w dzisiejszych czasach jest na wage złota :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wczoraj dla Kierownika niebiskiej Imprezy kombi widzianej około 11:00 na ul. Sobieskiego

Dzięki, odpozdrawiam.

Jechałem z dzieckiem do lekarza. :sad:

 

Nie pozdrawiam kierownika białego forestera WPI...... dziś koło 15.45 na Przyczółkowej w stronę kawiorowa, który z łachy mnie puscił na lewym pasie nie używając kilku mięśni lewej dłoni aby właczyć kierunkowskaz. :evil:

Kup sobie BMW. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownikow foresterow, ktorzy parkuja w Optimusie na Wynalazku. Widok tych foresi mi umilil 4 tygodnie zeszlorocznych delegacji.

 

na Wynalazek :mrgreen: - ul. wynalazek sie nazywa ;)

słynąca zresztą z zaposiadania urzędu skarbowego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zrobilem" dzisiaj 750 kilom i moge pozdrowic jedynie jednego subaraka POZDRAWIAM - chyba legas ale za to na wspanialych bialych kolkach -= pomykal o 7 rano marsa w strone wloch a ja go wysciglem na wiadukcie nad zwirki - cus z tymi subarakiami bylo slabo - pochowalys sie czy co????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...