Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezki kombi KR 6762* (lata 90-te) prawie spotkanej na moście Grunwaldzkim ok. 13.30. Piszę "prawie" a na dodatek nie wiem czy to kierownik/kierowniczka.... już dochodziłem :mrgreen: ją slalomem, a ona cholera mmmyyk na Aleje. A tam już mi było nie po drodze.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałam się na spacerek z moim peskiem i pozdrawiam:

 

- kierownika białego Lotusa Elise :shock: widzianego na ul.Warszawskiej ok 16.30, POxxxxx, srebrne felgi( dlaczego nie czarne?? :wink: )

 

-kierownika niebieściutkiego STi MY '06 widzianego 10minut później na ul.Krańcowej, również POxxxxx.

 

Muszę częściej chodzić tamtędy na spacery,takie widoki! :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukłony dla kolezenstwa z bordowego legacy lekko pobklejanego, z ktorym pol wislostrady przejechalim razem. Zycie nie jest sprawiedliwe, ja z zona i corka o on chyba z 3 pannami?

I ja co swiatla gaz, zona wrzask, a na nastepnych kolega i tak dojezdzal. Ja znowu gaz, zona wrzask, a na nastepnych kolega i tak dojezdzal. ja znowu gaz, zona wrzask.....

Trzeba miec stalowe nerwy.

Nie wystarczy jej, tej zonie, ze czlowiek w nerwach, ze go zaraz jakies policyjne paparazzi obfotografuja... nie, musi bzyczec jak ten giez:

To nie pas startowy

Nie bede wiecej z Toba jezdzic

Po cos ty kupil taki samochod.

Ile razy mam ci powtarzac, zebys...

Tu sa ludzie...

Zwolnij, mowie przeciez...

Ale ja jade wolno! - Jakie wolno! Pokaz licznik. Hm, istotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pas startowy

Nie bede wiecej z Toba jezdzic

Po cos ty kupil taki samochod.

Ile razy mam ci powtarzac, zebys...

Tu sa ludzie...

Zwolnij, mowie przeciez...

Ale ja jade wolno! - Jakie wolno! Pokaz licznik. Hm, istotnie.

 

Całe szczęście, że moja druga połowa nie jest nerwowa, natomiast mamy nie mogę wozić - jakiś szybszy zakręt, coś podobnego i jest od razu awantura :mrgreen:.

 

Całe szczęście, że nie widzi prędkościomierza, bo awantura byłaby regularnie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj popołudniu jestem ja sobie z moją Szanowną Mamą w Centrum, a to obok Rotundy przelatuje piękny srebrny bug eye (WD coś tam - pozdrawiam :mrgreen: ). Oczywiście zadziałał odruch bezwarunkowy - odprowadziłam autko wzrokiem. Na co moja Mama, która dobrze zna już moje zboczenie mówi: "A wiesz, ostatnio widziałam na Ursynowie taka nową niebieską Imprezę z takim dużym spojlerem. Jakiś młody chłopak prowadził. A na bocznej szybie miał naklejki z nazwiskami."

Podobno jedno z nazwisk było na "S"...

 

To chyba Przemeq wpadł mojej mamie w oko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiedzial co jeszcze Ci zrobil :roll: :mrgreen: mowil ze nie mogles sie ruszac (czy to znaczy "nie mogles sie bronic" :mrgreen: )

 

Radio Erewan... Nie Wlochaty, tylko ja lezalem wykolejony, adamusmax slabo sluchales, czyzby dla Ciebie telepizza miala wlasciwosci halucynogenne?

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukłony dla kolezenstwa z bordowego legacy lekko pobklejanego, z ktorym pol wislostrady przejechalim razem. Zycie nie jest sprawiedliwe, ja z zona i corka o on chyba z 3 pannami?

I ja co swiatla gaz, zona wrzask, a na nastepnych kolega i tak dojezdzal. Ja znowu gaz, zona wrzask, a na nastepnych kolega i tak dojezdzal. ja znowu gaz, zona wrzask.....

Trzeba miec stalowe nerwy.

Nie wystarczy jej, tej zonie, ze czlowiek w nerwach, ze go zaraz jakies policyjne paparazzi obfotografuja... nie, musi bzyczec jak ten giez:

To nie pas startowy

Nie bede wiecej z Toba jezdzic

Po cos ty kupil taki samochod.

Ile razy mam ci powtarzac, zebys...

Tu sa ludzie...

Zwolnij, mowie przeciez...

Ale ja jade wolno! - Jakie wolno! Pokaz licznik. Hm, istotnie.

 

arno czas zaczac wozic takie cus w aucie :mrgreen:

 

tlgafnx8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno czas zaczac wozic takie cus w aucie :mrgreen:

 

Yyy... Sugerujesz kneblowanie, czy zaklejanie speedo? Bo sie pogubilem...

 

:mrgreen:

 

Ty chyba chcesz widzies speedo :mrgreen: trzeba pamietac ze nos musi zostac odkryty :mrgreen:

 

jakie to szczescie, ze jak przypaluje to moja Pani po prostu robi pajaka....w ciszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu Mariusz Stec w swoim rajdowym Evo VI miał prędkościomierz zaklejony od 60 w górę, bo twierdził, że woli nie wiedzieć ile jedzie :twisted:

 

Ja to nawet jak zakleje to i tak znajdą sie panowie którzy mnie uświadomią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Przemeq wpadł mojej mamie w oko :mrgreen:

 

Hi hi - i to jeszcze w wersji "wieś tańczy i śpiewa" ( :arrow: nazwiska na szybie) :mrgreen:

 

Wlochaty, dobrze wiecie, ze to najgorszy z mozliwych wykretow, bo jak wiadomo jest to najlepszy ze wszystkich srodek przeciwko bolowi glowy - wiec nie, nie to

 

Nie wiem - nie mam z tym nigdy problemów. Tak se spekulowałem :razz: :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

http://img169.imageshack.us/my.php?imag ... 093bx1.jpg

Pozdrawiam jeszcze kierowce Corvetta'y, który przeczołgał się dziś pod moim blokiem i następnie ruszył w kierunku warszawy na WI....

Ps. Fajnie chodzi te auto :mrgreen: Ale to nie Subaru........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam w kolejnosci "widzienia" kierowników / kierowniczki:

 

- sobota: parking podziemny Blue City: srebrny GT kombi z fotelami sparco (zaparkowałem prawie naprzeciwko - blizej sie nie dało :)

 

- dzis: niebieskie wrx kombi skrecajacy w Kasprzaka ok 10.00:)

 

- dzis: czarne wrx (nie wiem czy sti) z oklejonymi światlami zaparkowane na chodniku przed budynkiem Rondo ONZ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Forysia jadącego w strone malty na Jana Pawła drugiego po godzienie 8.

 

Pozdrawiam równiez kierownika szarego legasia który wyjeżdzał z kurnickiej na J.P. 2 równiez po 8

 

I na koniec pozdrawiam kierownika w zielonym Outbacku widzianego na pętli przy os. sobieskiego przed godziną 17.

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...