Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, nie chce ciebie martwić, ale ostatnio dzień w dzień przez ostatni tydzień widziałem na toruńskim fotoradar na 3 nogach, a prócz tego latające Mondeo z video.

 

Ale przy takim ruchu, jaki tam panuje, gdy jadę do pracy, ja nie wiem, jak oni chcą kogoś ustrzelić :roll:.

 

I tym się pocieszam, bo inaczej mam już na koncie 30 punktów :twisted:.

 

A - gdzie ten fotoradar stoi i w którym kierunku rano, a w którym po południu? Ja zazwyczaj się rozglądam dość uważnie za takimi denerwującymi przedmiotami, ale niczego dotychczas nie zauważyłem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, nie chce ciebie martwić, ale ostatnio dzień w dzień przez ostatni tydzień widziałem na toruńskim fotoradar na 3 nogach, a prócz tego latające Mondeo z video.

 

Ale przy takim ruchu, jaki tam panuje, gdy jadę do pracy, ja nie wiem, jak oni chcą kogoś ustrzelić :roll:.

 

I tym się pocieszam, bo inaczej mam już na koncie 30 punktów :twisted:.

 

A - gdzie ten fotoradar stoi i w którym kierunku rano, a w którym po południu? Ja zazwyczaj się rozglądam dość uważnie za takimi denerwującymi przedmiotami, ale niczego dotychczas nie zauważyłem... :roll:

Przemeq, ja jeżdząc przez tydzień widziałem ich stojących na poboczu na awaryjnych w Citroenie C15 z jakąś drabiną na dachu, sam się lekko zdziwiłem bo na początku myślałem że komuś coś się rozkraczyło. Stali w okolicach Shella przy światłach, kolejny raz widziałem ich przy Głębockiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro ziom!! :D nie widziałem Cie naprawde a co do koleżanki to nie kolezanka tylko sekratarka z firmy i wiele bym dał żeby jej tam nie było gdzie była :] straszna zołza :mrgreen:

No właśnie widziałem, że minę miałeś nietęgą. :mrgreen: Taka zołza? Ostatnio wydawała się miła. :lol: Poza byciem wielce zdziwioną tym, że jak ktoś do niej dzwoni domofonem, to chce wejść. :twisted:

 

Pozdro, tak czy siak.

 

BTW, Polini grasuje w srebrnym S40 jak coś. :cool: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla :

- kierownika niebieskiego STI MY'06 WB XXXXX (oświniony)

- kierownika srebrnego GT WI XXXX

Oba auta widziane ok. 12:30 na parkingu I poziom w Galerii Mokotów.

 

I kierownika niebieskiego WRX WZ XXXXX widzianego w tym samym miejscu ok. godzine później.

 

Co za zlot!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla :

- kierownika niebieskiego STI MY'06 WB XXXXX (oświniony)

- kierownika srebrnego GT WI XXXX

Oba auta widziane ok. 12:30 na parkingu I poziom w Galerii Mokotów.

 

I kierownika niebieskiego WRX WZ XXXXX widzianego w tym samym miejscu ok. godzine później.

 

Co za zlot!?

 

STi to Przemqa bo wiem że był w GM

 

Pozdrawiam właśnie Przemqa, z którym sie dzisiaj spotkałem w centrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera by was wziela slepowrony jedne, ja stalem przy samym wjezdzie - poziom zero. Tam gdzie sie zjezdza z gornych poziomow a wjezdza na dol. I NIC. Moze ja mam kolor maskujacy czy jak.

Pozdrawiam ja za to niebieskiego wrx kombi wpadajacego z idzikowskiego w wislostrade.

jak to milo jest widziec usmiechnieta twarz a nie nadetego bubka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kierownika niebieskiego STI MY'06 WB XXXXX (oświniony)

- kierownika srebrnego GT WI XXXX

 

Oświniony to może Ty jesteś :razz:. Mój samochód po prostu nosił ślady regularnego użycia :cool:.

 

No i przy okazji pozdrowienia dla:

- Forumowicza dobramagilla, bo to jego gietek tam stał, a sam Forumowicz w tym czasie wylewał poty w Shape, oraz żale na niedociągnięcia tego klubu

- Sieli, z którym zaliczyliśmy mały lansik po W-wie

- kierownika srebrnej imprezy 03-05, z dużym skrzydłem, na WX xxxxx (chyba STI) z którym była kiwka na S(t)olcu

- kierownika czarnego legaca kombi, obok którego przeleciałem zaraz po tej kiwce

 

i... to chyba wszystko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kierownika niebieskiego STI MY'06 WB XXXXX (oświniony)

- kierownika srebrnego GT WI XXXX

 

Oświniony to może Ty jesteś :razz:. Mój samochód po prostu nosił ślady regularnego użycia :cool:.

 

 

ale twoja samochoda jest oswiniona jk wiekszoc aut ludzi, ktorzy dostali przeylke od Godlika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa - ale wstyd, nie skapowałem :oops:.

 

Za mało alko wczoraj :twisted:.

 

Wybaczam.. :mrgreen:

Ja dopiero dzisiaj idę się upodlić i pewnie jutro będzie mi sie mieszało "O" z "U". :wink:

 

Przemeq, nie mart się, mój samochód z pewnością jest bardziej uświniony od Twego, ale niestety nie jest oświniony.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany znowu blądiny dwie pozdrowię. Obie na odcinku Konstancin-Wilanów dziś w okolicach południa.

Jedną w zielonym Foresterze, a drugą w jakimś takim grafitowym VW Edit: już wiem: Touran (jezu jakie to brzydkie). Drugą dlatego, że strasznie mi się jej żal zrobiło po tym jak ją wyprzedziłam i natychmiast w nagrodę zdjęła ją "tajniakowata" Vectra. Nie mam pojęcia dlaczego mnie puścili, ale w sumie nie mam żalu ;) Chyba była ładniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrx-a niebieskiego ze skrzydlem i na zlotych kolkach [ok 13 20] co pomykal aleja wilanowska w strone rzymowskiego [od bramy wysciogow] a jam dojezdzal ulica wyscigowa do tejze alei - z daleka gom dojrzal [wrx-y widze z odleglosci 300 km :mrgreen: - to moja slabosc]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa - ale wstyd, nie skapowałem :oops:.

 

Za mało alko wczoraj :twisted:.

Za mało, tak, tak... :mrgreen:

 

Pozdrawiam:

- Pana Andrzeja K. którego Budyń stał w GM,

- kierowcę szarego WRX '06 bez spojlera, WA*****, równiez w GM,

- setkę innych Forków i Legaców w GM (byłem tam raptem 15min :cool: ),

- kierowcę srebrnego Forka WX*****, który jechał za mną Górczewską ok. 21.10,

- panów z myjni na Wrocławskiej. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- panów z myjni na Wrocławskiej.

 

O której byłeś? Bo ja około 18:00. Pewnie się minęliśmy.

 

(mówisz o "Hery BIS", tak?)

Byłem circa od 20.45 do 21. Preferuję sesje wieczorne, nigdy nawet tej myjni w dzień na oczy nie widziałem. :shock: :mrgreen:

 

Tak, Hery-Bis. Hery-Prim nie udało mi się znaleźć, bo słabo szukałem. :mrgreen: Jadąc od strony lotniska nie można skręcać w lewo we Wrocławską, więc musiałem wpakować się w Hery i gdzieś tam zawrócić, po drodze "25" nie było. :wink:

 

Trzeba opracować system powiadamiania o wizytach w Hery-Bis. :lol: Ostatnio nie udało mi się ustawić z devlinem, bo on zawsze chce wtedy, kiedy ja nie. :mrgreen:

 

Next time... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam (obydwa spotkane ok. 10 rano)

 

srebrnego WRXa na blachach WX z golo dupo na powsinskiej

 

i niebieskie STI na blachach WT spotkane 2 razy na powsinskiej raz w strone wilanowa jak mu siadlem na ogonie :mrgreen: a potem jak wracal w strone centrum a ja stalem pod WCM

 

to STI czasem nie Adam. :?: bo cos tam ostatnio przebakiwal a blachy tak jakby od niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...