Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kolegę Siela, który był tak zaabsorbowany koleżanką, że nawet nie zauważył, jak podjechałem obok niego i pomachałem. :mrgreen: Miało to miejsce o 16.20 na Królewskiej. :twisted:

 

Oraz dla kierownika srebrnego/szarego STi '06 WE***** widzianego o 16.40 na Bankowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika zlotego(?) STi MY04 na blachach KR xxxxx ktory okolo 1700 wjezdzal w Piasecznie do diamond business park i odpowiedzial na moje zaczepki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pozdrów panow w Mondeo z video którzy chyba cudem na Ciebie nie zwrócili uwagi

 

Tak szybko przeleciałem? :mrgreen:

 

Oni stali, czy jechali? Bo może udało im się mnie uchwycić? :twisted:

 

noooo podobno wolno nie bylo :mrgreen: ale na Twoje szczescie stali :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! I jeszcze kiwka dla Blondasa, który pucował auto w garażu na Moniuszki i dla Babrocha który przeleciał przed chwilą przez Królewską i skrzyżowanie z Kaz. Wlk. na ....hmmm....bladoróżowym :mrgreen: Dżizas Babroch jak Ci to auto gada :shock:

To sie nazywa późne zielone :cool: :cool: :cool: .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pozdrów panow w Mondeo z video którzy chyba cudem na Ciebie nie zwrócili uwagi

 

Tak szybko przeleciałem? :mrgreen:

 

Oni stali, czy jechali? Bo może udało im się mnie uchwycić? :twisted:

Przemeq, nie chce ciebie martwić, ale ostatnio dzień w dzień przez ostatni tydzień widziałem na toruńskim fotoradar na 3 nogach, a prócz tego latające Mondeo z video.

 

PS. Że Vero mnie jeszcze nie przyuważyła na Wałbrzyskiej koło Landu, ja tam jestem prawie codziennie po 18 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What!, masz "trumnę" na dachu ? Jak tak to kiwka spod Kijowa, widziałem tam srebrnego Forka jakąś godzinę temu ;-)

To nie ja. Trumnę już zdjąłem jakiś czas temu.

Przejeżdżałem koło Ciebie przed 11-tą :D

... ale mojego Forka słabo słychać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę Siela, który był tak zaabsorbowany koleżanką, że nawet nie zauważył, jak podjechałem obok niego i pomachałem. :mrgreen: Miało to miejsce o 16.20 na Królewskiej. :twisted:

 

 

Pozdro ziom!! :D nie widziałem Cie naprawde a co do koleżanki to nie kolezanka tylko sekratarka z firmy i wiele bym dał żeby jej tam nie było gdzie była :] straszna zołza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dzisiaj widzieliśmy to Mondeo. Dobrze, ze panowie juz stali na poboczu, bo gdyby sie za nami puścili... Mogloby byc kiepsko.

 

P.S. Za to jaki maja kozacki wyświetlacz na tylnej szybie! ;D

 

jakby za nami jechali to bysmy pociagiem musieli wracac do krakowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...