Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

stare pozdrowienia:

-sprzed 2 tyg-dla pani w czarnej Imprezie, która w miejscu gdzie Puławska łączy się z Marszałkowską (??) dawała ostro rade, mało co nie wjeżdzając mi w tyłek

-dla białego turboantyka, który na Sasanki wpuścił mnie w korku przed siebie, a później nonszalancko wyprzedził

-dla ciemnego turboantyka, który zaparkował koło mnie na Romera na Ursynowie

-pozdro dla dwóch imprez kombi, które parkują naprzeciwko E'leclerca na KEN'a

 

Pozdrawiam ja- z Ursynowa na blachach ZSZ xxx (wczesniej BBI xxx) z widooooocznymi naklejkami Subaru na tylnych bocznych szybach Legacy kombi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla dwóch imprez kombi, które parkują naprzeciwko E'leclerca na KEN'a

A dziękuję i odpozdrawiam. :mrgreen:

Na Hawajskiej to moja :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ta druga (MY 06 Wolny ssak) to takiego dziadka, co sobie poobklejał ją naklejkami z FEUVERT :evil::cry::oops:

 

Swoją drogą co za zbieżność nazw? FEUVERT???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wck, też nie wiem :mrgreen: . Dziękować i odpozdrawiać. A ja Ciebie nie widział.

 

Stałem na czerwonym na Sikorskiego od strony centrum, kiedy Ty wyjeżdżałeś z parkingu, ale nie pomachałem, bo nie wiedziałem jak byś zareagował na machanie z popularnego niemieckiego dyzla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja pozdrawiam niebiewskiego wrx-a (chyba, szyby mam brudne :mrgreen: ) WA3cośtam co to wpadł na trasem toruńskom w okolicach 20.30 w kierunku słusznej strony Warszawy i co go podziwiam za zapał do jazdy w przeboskich koleinach gdy na drodze pusto ;)

oraz przeuroczego pana w białej starej corolli, co się z godzinę temu tak napiął na Powstańców Śląskich, że mu uciekłam, że gonił mnie aż do al. Wilanowskiej wykazując głębokie rozczarowanie gdy skręciłam w osiedle. Dobrze że do garażu za mną nie zjechał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkasz, ale Wilanowska to długa ulica ;)

Ja tylko pytałem z czystej ciekawości...

Wiem, że długa, bo mieszkam na końcu ;)

nie no już nawet tutaj zaczynacie... :lol:

O, przepraszam. Ja tu tylko pytam koleżankę czy aby nie sąsiadka. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkasz, ale Wilanowska to długa ulica ;)

Ja tylko pytałem z czystej ciekawości...

Wiem, że długa, bo mieszkam na końcu ;)

nie no już nawet tutaj zaczynacie... :lol:

O, przepraszam. Ja tu tylko pytam koleżankę czy aby nie sąsiadka. I tyle.

ależ ja się nie gniewam ;)

tyż mieszkam w okolicy końca. tego bardziej cywilizowanego, na górce i z dostępem do metra ;)

 

hogi, się czepiasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyż mieszkam w okolicy końca. tego bardziej cywilizowanego, na górce i z dostępem do metra ;)

To ja preferuję ten drugi koniec ;)

 

hogi, no przecież piszemy, że Aleja Wilanowska to długa ulica, no nie?

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja pozdrawiam niebiewskiego wrx-a (chyba, szyby mam brudne :mrgreen: ) WA3cośtam co to wpadł na trasem toruńskom w okolicach 20.30 w kierunku słusznej strony Warszawy i co go podziwiam za zapał do jazdy w przeboskich koleinach gdy na drodze pusto ;)

 

gdyby nie zupelnie niezrozumiała część o zapale do jazdy w przeboskich koleinach :mrgreen: to pomyślałbym, że to ja z żonką bo faktycznie zmierzaliśmy na słuszną stronę Wawy tą trasą w tych godzinach a także kolor i numery sie zgadzaja :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

pozdrawiam zatem z przeboskich kolein :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

no bo ten... leciałam za Wami lewym, aż tu nagle skok na środkowy. To sie zdziwiłam, bo jest w mocno średnim stanie na tym odcinku, a było w miarę pusto ;)

więc uznałam, że to musi być hobby :mrgreen:

 

zobaczyl szybko zblizajacego sie srebrnego bolida to sie ratowal ucieczka :mrgreen: a na powaznie misiek na razie na dotarciu jezdi wiec nie szaleje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

no bo ten... leciałam za Wami lewym, aż tu nagle skok na środkowy. To sie zdziwiłam, bo jest w mocno średnim stanie na tym odcinku, a było w miarę pusto ;)

więc uznałam, że to musi być hobby :mrgreen:

 

 

hmmmmmmm ale pozniej wrocilem na lewy :mrgreen: i zganialem z lewego krolow szos na zakretach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...