Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika zielonego outbacka, który wyjechał dziś ok 17:30 z Racjonalizacji w Woronicza jakby wyjeżdżał ze swojej stodoły. Ja rozumiem, że jego strzałka była zielona, ale żeby od razu na środkowy pas tuż przede mnie?

 

Tylko dlatego, żeś subarak nie dostałeś porządnej zjebki kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego WRXa MY07 (na zlotych felgach, bez spoilera, na rej. EL.... ) widzianego dziś na ulicy Bronowickiej w Krakowie (kierownik nie odmachal, albo nie zdążyl), kiwka dla kierownika niebieskiego STi MY03-05 widzianego na A4 oraz pozdrawiam kierownika srebrnego Forysia MY06/07 2,5XT który pierwszy puścil mi kiwke. Bylo to w okolicach mojej wsi na Śląsku :shock: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego WRXa MY07 (na zlotych felgach, bez spoilera, na rej. EL.... ) widzianego dziś na ulicy Bronowickiej w Krakowie (kierownik nie odmachal, albo nie zdążyl), kiwka dla kierownika niebieskiego STi MY03-05 widzianego na A4 oraz pozdrawiam kierownika srebrnego Forysia MY06/07 2,5XT który pierwszy puścil mi kiwke. Bylo to w okolicach mojej wsi na Śląsku :shock: :grin:

 

 

To byłem ja :) pozdrawiam teraz :) odmachac nie zdążyłem bo w ostatniej chwili zauważyłem (masz wrxa z naleśnikiem z tylu i świnkami zdaje się na lusterkach?) :)

 

Ale już przygotowany na to że w Krakowie jest więcej subaru niz w Łodzi (u nas z 3 w ciągu 4 miesięcy widziałem :P) po 30 sekundach po tobie pomachałem pierwszy kierownikowi STI (albo wrxa z duzym spoilerem) my03-05 (kierownik zdaje sie przez komore rozmawiał ale odmachal), na tej samej ulicy o której piszesz :) Który to przyznac się :) godzina 11.45.

 

Co do mojego wrxa to tak jak w opisie my07 i goły tyłek (bez spoilera), złote 17'.

 

Gratuluje spostrzegawczości... ja ledwo zauważyłem a ty nie dosyc że pomachałes to jeszcze zlukałeś ze mam złote fele, rejestracje EL i że MY07 (szok) :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Xbike'a, którego sprzęt widziałem w nocy z piątku na sobotę, po godzinie 3:00 na Bemowie (okolice Powst. Śląskich 106), oraz dla kierownika niebieskiego WRX'a MY'06, a może nawet MY'07 na WExxxxx, którego dziś około 13:00 "okiwkałem" (tj. kiwkę zrobiłem) na Reymonta na Piaskach (Żoliborz).

 

Forków i legaców nie pomnę, bo tyle ich było, ale też pozdrawiam - każdemu macham, a co mi tam :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Xbike'a, którego sprzęt widziałem w nocy z piątku na sobotę, po godzinie 3:00 na Bemowie (okolice Powst. Śląskich 106), oraz dla kierownika niebieskiego WRX'a MY'06, a może nawet MY'07 na WExxxxx, którego dziś około 13:00 "okiwkałem" (tj. kiwkę zrobiłem) na Reymonta na Piaskach (Żoliborz).

 

Forków i legaców nie pomnę, bo tyle ich było, ale też pozdrawiam - każdemu macham, a co mi tam :cool:.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...