Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia do kierownika niebieskiej imprezy SKLxxxx którą w środę widziałem na parkingu przy ul. Dekabrystów w Częstochowie.....i również dla kierownika niebieskiego Legacy Outback KRxxxxx którego to w czwartek widziałem pod politechniką częstochowską :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kebabudaniela, daj jakies namiary gdzie się kierować na żarciejak będę w Kraku. I przekaż instrukcje że dla aniołów śmierci bardzo ostre ma być naprawde bardzo ostre ;)

 

Tylko, że to w Wieliczce jest... Czyli dokładnie po drugiej stronie Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pozdrawiam wszystkich z Wawy, którą odwiedziłem tak się lansowałem po stolycy że nikt mnie nie widział :cool: pozdrawiam Saint'a, który przejmuje moje szczęście, Dzanka i jego mechaniora, których miałem przyjemność osobiście poznać :mrgreen:

 

To ja się chyba zachowałem nieelegancko - bo nawet wpadłem tam na moment jak byliście, ale nie skojarzyłem auta - sorry :oops: Pzdr

 

Pozdrawiam Herrkama, całą ekipę Dżanka i nieśmiałego Xbike'a :wink: Przyjechałeś akurat jak wytaczaliśmy się z warsztatu, tak?

 

Niestety tym razem przez moje różne przygody nie było czasu na dłuższą rozmowę przy piwku. Nadrobimy za 2 tyg.! Herrkam - tym razem wjeżdzaj do W-wy z tej strony co trzeba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia i podziękowania dla kierownika czarnego WRXa na bemowskich numerach WB, który wpuścił mnie dzisiaj na Rondzie Babka. Dam sobie głowę uciąć, że to ktoś od nas ale nie mogę skojarzyć kto... :oops:

 

 

X-Bike aka Motorcycle Driver From Hell ?

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mi wiadomo zarowno WB, jak i WX to rejestracje samochodow "leasingowanych"

ktos moze potwierdzic?

 

 

Jeżeli firma ma siedzibę na Bemowie (WB, nie wiem co to WX), to owszem.. :mrgreen:

 

Prawdę Owoc rzecze. WX to Żoliborz i podobnie jak w przypadku WB firma leasingowa rejestruje po prostu sdmochody tam gdzie ma siedzibę..

 

BTW - ja mam WX :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mi wiadomo zarowno WB, jak i WX to rejestracje samochodow "leasingowanych"

ktos moze potwierdzic?

 

 

Jeżeli firma ma siedzibę na Bemowie (WB, nie wiem co to WX), to owszem.. :mrgreen:

 

Prawdę Owoc rzecze. WX to Żoliborz i podobnie jak w przypadku WB firma leasingowa rejestruje po prostu sdmochody tam gdzie ma siedzibę..

 

BTW - ja mam WX :mrgreen:

oki, dzieki juz wszystko wiem :)

ciekawosc zaspokojona ;)

TUTAJ tablice z calej Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...