Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Bilexa, którego spotkałem w ASO Subaru DaWoj, gdzie stawił się wczesnym świtem, celem naprawienia alarmu (więcej - w stosownym wątku).

 

Dzięki temu spotkaniu zaoszczędziłem na taxi na trasie serwis - dom 8).

 

Wlochaty to nawet ja z moja hipochondria samochodowa nie wstawiam tak czesto Rudej do warsztatu jak ty tego swojego kibla :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlochaty to nawet ja z moja hipochondria samochodowa nie wstawiam tak czesto Rudej do warsztatu jak ty tego swojego kibla :mrgreen:

 

W obu warszawskich ASO jest tak miło, że nawet, jak mam jakiś drobiazg, to tam jeżdżę towarzysko :mrgreen: . A tych drobiazgów nie brakuje - a to przegląd, a to montaż czegoś, a to świecący CEL itp. itd. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam mloda i ladna kierowniczke imprezy N/A MY06 srebrnej na blachach BI spotkanej rano na TT w strone ronda zeslancow

i zaraz potem dla kierowniczki (juz nie tak ladnej jak ta pierwsza :mrgreen: )w stalowej imprezie kombi N/A MY06 spotkanej na TT przy gorczewskiej tez w strone ronda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam mloda i ladna kierowniczke imprezy N/A MY06 srebrnej na blachach BI spotkanej rano na TT w strone ronda zeslancow

 

BI? To ode mnie. Nie widzialem takiej u nas jeszcze. Fajna mowisz? :twisted:

 

chcialem Ruda odstawic na pobocze i sie do tej kierowniczki przesiasc na troszke :twisted: moze troche dluzej niz troszke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowinia dla kierowcy czarnego ( a na pewo bardzo ciemnego :D ) Subaru legacy (nowa buda) który przepuścił mnie gdy skręcałem z niepodleglości w domaniewską w lewo dziś koło 17.30 :) myślałem niewiadomo o czym i nie spojżałem na rejestracje :neutral: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badz pozdrowion:

kierowco nowego, czarnego STI ktory to dzis przepuscil mnie na wylocie z Rakowickiej..oraz szoferze srebrnego Forka ktory odstapil mi miejsce do zaparkowania na Stradomskiej :cool: (chyba mialam niezly obled w oczach :mrgreen: )

i forumowo:

Bart'cie bez serca, obojetny na prosby zabieganej kolezanki... oraz gr1zly albumus maximus :mrgreen:

 

 

 

p.s. Moge pozdrowic kogos kto nie jezdzi szuwarem?? to pozdrawiam Pana z A6 spotkanego na BP ktory jak zobaczyl mnie z tasma klejaca na zebach i rulonem plakatow w raczce zapytal czy moze zabrac kilka celem powieszenia u siebie w Skawinie :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyspalem sie, brakowalo mi czasu na wszystko i jeszcze jakies Hondy mi sie pomiedzy kolami plączą :wink:

 

W owej Hondzie widac przynajmniej tablice rejestracyjne ;) Rozumiem, ze Twoje "delikatne przykurzenie" to taki motocyklowy nawyk ;-) ? Swoja droga milo spotkac kogos kto jedzie tam rano szybciej niz ja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...