Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowien dla:

- Znajomej twarzy (ale nie wiem kto to był) spotkanej dzisiaj u P. Sławka na wymianie opon. Co prawda subarka tam nie widziałem ale "Znajoma twarz" na odchodne powiedziała "przyjade jeszcze imprezą wymienić opony... jak spadnie śnieg :-) "

 

To byłem ja. Pozdrawiam również, a w Radości to też pewnie ja byłem. Chociaż rzadko tam bywam ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

- hogiego i JAKO, z którymi spotkałem się tydzień temu u JAKO

- srebrne kombi gt, które dzisiaj rano obejrzałem z przodu i z tyłu (z boku nie zdążyłem...) po starcie ze świateł na krzyżówce Jerozolimskich i Grzymały.

Dzięki, dzięki. Pozdrowienia również. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, dzis.

Pozdrawiam Niebieskie Kombi WN6...2 z projektorami z przodu, ktore jechalo za mna, przede mna dzis z Konstancina Wislostrada do centrum.

Niestety kolega uprzejmie wyprzedzil stojacych na swiatlach pasem do skretu w prawo.

O innych naszych zbrodniach na szosie nie wspominam.

Zreszta z obu stron bezsensownych bo i tak weżykiem jazda nic nie daje i tak sie dojezdza trafiajac na bardziej plynny pas.

To chyba nie ja? Na Wisłostradę wjeżdżam z Ursynowa ale tablice początek się zgadza WN 6...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ale pozdrawiam w razie czego na zapas :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam również, akurat zmierzalem do Asko w celu ustawienia mojego świeżo zamontowanego zawiasu De Zwei.

A jednak! Nie myliłem się! Widziałem Cię przez parking, dwa płoty, razem ze 150m... Właściwie to zobaczyłem tylko skrzydło i lampy, ale poznałem po HKS. :cool: Chyba potem za kilkanaście minut wracałeś, tak? :mrgreen:

 

Jak zawias? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, dzis.

Pozdrawiam Niebieskie Kombi WN6...2 z projektorami z przodu, ktore jechalo za mna, przede mna dzis z Konstancina Wislostrada do centrum.

Niestety kolega uprzejmie wyprzedzil stojacych na swiatlach pasem do skretu w prawo.

O innych naszych zbrodniach na szosie nie wspominam.

Zreszta z obu stron bezsensownych bo i tak weżykiem jazda nic nie daje i tak sie dojezdza trafiajac na bardziej plynny pas.

To chyba nie ja? Na Wisłostradę wjeżdżam z Ursynowa ale tablice początek się zgadza WN 6...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ale pozdrawiam w razie czego na zapas :lol:

Nie nie.

To model 2003 po bug eyeu. i to z kratka!!! Pewnie jakis rep :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Macka (GRAF) oraz Gosie, z ktorymi spedzilismy sympatyczny wieczorek wpierw na rybkach, potem na Z.

 

Szkoda, ze pogoda nie dopisala, ale coz - moze innym razem :)

 

Przynajmniej obczailismy KOzackiego Nissana 200sx (to nie ten, co jest filmik, jak driftuje po rondzie na Wita Stwosza?) i bardzo fajnego Puga 307 - na pierwszy rzut oka pomyslalem "ale wies", ale po blizszych ogledzinach okazalo sie, ze full profeska 8)

 

 

No i pozdrawiam motocykliste ktory jechal Opolska robiac wheelie i za ktorym podazalo BMW z kamerzysta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sympatyczny wieczorek wpierw na rybkach

 

driftuje po rondzie na Wita Stwosza

 

fajnego Puga 307 (...) full profeska

 

motocykliste ktory jechal Opolska robiac wheelie i za ktorym podazalo BMW z kamerzysta

 

Ale przaśne zabawy w tym Krakowie mają... Prowincja, nie ma co... :roll:

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pozdrawiam wszystkich z Wawy, którą odwiedziłem tak się lansowałem po stolycy że nikt mnie nie widział :cool: pozdrawiam Saint'a, który przejmuje moje szczęście, Dzanka i jego mechaniora, których miałem przyjemność osobiście poznać :mrgreen:

 

To ja się chyba zachowałem nieelegancko - bo nawet wpadłem tam na moment jak byliście, ale nie skojarzyłem auta - sorry :oops: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...