Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

To że mi nie odmachał to rozumien ... ale że blądynie !!!????

 

Jeszcze przypomniałem sobie że ne kręciołku w Dobczycach był gość z bliżniaczego Subaru Depi i Jakuba .... ubrany bardzo szykownie w kurtke Subaru oraz posiadal parasol równiez firmowy .... różni sie z daleka tylko tym że ma xsenony i napisy z boku dużej lotki ... zapewne nie ma Go na forum ale dla zasady pozdrawiam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, masz jakis pomysl skad mozna skombinowac ciuchy krecika?! Strasznie sie na nie napialem!

 

Kupiłem takiego pluszowego więc sprawdzę na metce kto to produkuje - może będą mieli coś takiego w asortymenie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawienia dla Blue, STIFANa i raju widzianych w salonie. :cool:

 

Również pozdrawiam, koszulka jest git!

A dzięki, jeszcze jej fizycznie nie mam, bo były jakieś ekscesy z moją kartą (najpierw o 200zł za dużo mi pani zdjęła a potem już się nie dało :shock: ), także we środę wpadam po koszulkę i polar.

Blue, może Ty kupisz ten SWRT w rozm. worek (czyt. XL)? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan z WRXa jest nieczuły na kiwki..az mnie korci żeby następnym razem pokazać mu język :mrgreen:

 

Potwierdzam.

czuje oddech na ple....tfuuuu wsparcie forumowiczow..nastepnym razem pokaze mu jezyk..i jeszcze zrobie "tyrryyy ryyryyy"..a co :mrgreen: a potem opisze na forum :lol:

 

p.s. kebabudaniela..a co Ty mi w okolicy straszysz? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, masz jakis pomysl skad mozna skombinowac ciuchy krecika?! Strasznie sie na nie napialem!

 

Czasem się Ciebie boję... :mrgreen:

 

Uwazaj, Krecik jest slepy...

 

Biorąc pod uwagę fakt, w jakim klubie ostatnio często bywasz... To przed przyjazdem do Wawy będę musiał sobie zabetonować dupę :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...