Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla adamusmax'a, ktorego wlasnie uslyszelismy a pozniej zobaczylismy :)

Aleeeee faaaaajnie buuuuuuuuuuczy ten wydech :D

 

a dzieki dzieki - dawno tu ni wchodzilem jakos - rowniez pozdrawiam

 

tylko mam pytanko gdzie to bylo :?:

 

no fajny ma dzwiek cały dzien dzisiaj słuchałem na bemowie

 

fajosko gada, al e na codzien jednak silencer siedzi bo leb w srodku urywa - niestety w kombi jest glosniej, le ycisze sobie bagarek to bede jezdzil bez silencera :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich kierowcow ktorzy razem ze mna walczyli dzisiaj na trasie Mikolajki-Ruciane, Ruciane-Lomza, Lomza-Bialystok. Jestem podbudowany postawa kierocow: drogi mocno zasypane a wszyscy zjezdzaja na bok zeby sie wyminac, ostrzeganie kierunkami o naglym hamowaniu, duuuuuze odstepy w korku, pomoc w wystartowaniu dla BMW 3 Kombi :twisted: , wspolne informowanie sie o napotkanych utrudnieniach. Sluzby drogowe odniezajace rowniez napotkane. Subaru zadnego. Ale bylo 100% friendly. Zasypalo nas na maxa, a to dopiero poczatek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego WRX z dużym skrzydłem na rejestracji KR, który jechał od Kobyłki do Wawy ;)

 

Hmm.. to chyba my z Kubą :grin: Dzieki kiwka dla ciebie. :cool:

.... a ja sie tak rozglądałam coby jakiegoś warszawskiego forumowicza ustrzelić :wink: :mrgreen: .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego WRX z dużym skrzydłem na rejestracji KR, który jechał od Kobyłki do Wawy ;)

 

Hmm.. to chyba my z Kubą :grin: Dzieki kiwka dla ciebie. :cool:

.... a ja sie tak rozglądałam coby jakiegoś warszawskiego forumowicza ustrzelić :wink: :mrgreen: .....

Ja jechałem tak z 3-4 samochody za wami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam forumowiczów: Adam., emil oraz Michal. oraz ich towarszyszy/towarzyszki, spotkanych wczoraj w Ego :cool:.

 

spotkanych w Egoiscie, pomimo ze umowilismy sie gdzie indziej :twisted:

 

Oj tam, oj tam :mrgreen:.

 

Mówiłem: shodany u mnie były i oglądaliśmy zdjęcia z JP i się trochę zeszło :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam forumowiczów: Adam., emil oraz Michal. oraz ich towarszyszy/towarzyszki, spotkanych wczoraj w Ego :cool:.

 

spotkanych w Egoiscie, pomimo ze umowilismy sie gdzie indziej :twisted:

 

Rowniez pozdrawiam kolege Przemeq, nieodpowiadajacego na sms-y :twisted:

 

Mysmy walczyli twardo chyba do czwartej.

 

pzdr/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depi, wczoraj wieczorkiem na Kurdwanowie to też Wy?

 

Nie nie my, ale i tak masz podwójne pozdrowienia od NAS :grin: :mrgreen:

 

A ja pozdrawiam jeszcze kierownika legasia który mi sie dziś około 16 mocno przygladał :smile: skrecajac w Ofiar Dąbia :mrgreen:

... ktoś sie przyzna? Seba_Dominika może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqę, która starym niemcem wyprzedziła lewym pasem na wiadukcie autobus linii 139

 

Do "Konfesjonału" z tym killem!!! :mrgreen: :wink:

 

A ja pozdrawiam ciemnego Forestera S-Turbo, który się dwie godziny temu - tak między Sandomierzem a Łagowem - chyba nieco dziwił, że mu Yaris tak łatwo ucieka... :mrgreen: W dodatku pod górkę i na zakrętach.

Ale w końcu spiął się w sobie, odłączył ośrodek strachu (zdrowego rozsądku chyba niestety też :roll: ) i mnie skillował...

 

 

I wil3ego pozdrawiam serdecznie :cool: ...już on wie, czemu. BTW: mieszkam o sto metrów od tego skrzyżowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam pozdrowić Czyrną Imprezkę z duzym kszydłem bliźniaczą :twisted: naszemu Łosiowozowi :wink: ,

która od kilku dni jest powodem mojego stresa, :roll: że niby to własnie gdzieś mnie ktoś widział.....

....... a moja niunia powinna w tym czasie czekać na mnie grzecznie w zupełnie innym miejscu :mrgreen: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...