Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika niebieskiego WRXa sedan MY06 na wysokości AP na Królewskiej (była obustronna kiwka:)) widzianego kilka dni temu, oraz kierownika niebieskiego WRXa MY06 kombi widzianego wczoraj pod tesco (nie zauwazyl mnie) oraz dzisiaj na salwatorze (była obustronna kiwka:)). Pozdrawiam również Niuńka i Owoca widzianych dzisiaj na Pl.Szczepańskim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uklony dla tow verta, ktoregom obcykal na koszykowej jak se wlasnie odjezdzal pewnie po zarciu a ja se akurat przelazil na pasach

 

no a jak... dzieki

 

ps.wczoraj mialem tel na cicho i dopiero teraz zobaczylem ze dzwoniles.wiec zaraz do ciebie zadzwonie.teraz pewnie spisz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, masz jakis pomysl skad mozna skombinowac ciuchy krecika?! Strasznie sie na nie napialem!

 

Czasem się Ciebie boję... :mrgreen:

 

Uwazaj, Krecik jest slepy...

 

Biorąc pod uwagę fakt, w jakim klubie ostatnio często bywasz... To przed przyjazdem do Wawy będę musiał sobie zabetonować dupę :mrgreen:.

 

owoc to jest moj tekst ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, w jakim klubie ostatnio często bywasz... To przed przyjazdem do Wawy będę musiał sobie zabetonować dupę :mrgreen:.

Rozumiem, że mam zamawiać taaaaką wieeelką betoniarkę? :mrgreen:

 

Przynajmniej, bo w Krakowku mowia, ze juz mocno wyrobiona ... ;D

 

A najgorsze jest to, ze przez trzy ostatnie weekendy nigdzie nie bylem :( Ostatnio top flor i dlugo dlugo nic. No pare akcji w tygodniu, ale takich lajtowych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, dzis.

Pozdrawiam Niebieskie Kombi WN6...2 z projektorami z przodu, ktore jechalo za mna, przede mna dzis z Konstancina Wislostrada do centrum.

Niestety kolega uprzejmie wyprzedzil stojacych na swiatlach pasem do skretu w prawo.

O innych naszych zbrodniach na szosie nie wspominam.

Zreszta z obu stron bezsensownych bo i tak weżykiem jazda nic nie daje i tak sie dojezdza trafiajac na bardziej plynny pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

- hogiego i JAKO, z którymi spotkałem się tydzień temu u JAKO

- srebrne kombi gt, które dzisiaj rano obejrzałem z przodu i z tyłu (z boku nie zdążyłem...) po starcie ze świateł na krzyżówce Jerozolimskich i Grzymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-[-matiego (?) słyszanego, a potem widzianego na Okopowej - 10.45

 

Pozdrawiam również, akurat zmierzalem do Asko w celu ustawienia mojego świeżo zamontowanego zawiasu De Zwei.

 

Przy okazji pozdrawiam Azrael'a, którego tam spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam idiotę w srebrnym foresterze, który dziś rano narobił totalnej wsi wyprzedzając kogo się da prawym poboczem na drodze Pruszków-Warszawa.

 

Miał podkładkę pod tablicę z Łomianek. Ja bardzo proszę sprawdzać kto te samochody kupuje, żebyśmy się nie musieli wstydzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pozdrawiam wszystkich z Wawy, którą odwiedziłem tak się lansowałem po stolycy że nikt mnie nie widział :cool: pozdrawiam Saint'a, który przejmuje moje szczęście, Dzanka i jego mechaniora, których miałem przyjemność osobiście poznać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pozdrawiam wszystkich z Wawy, którą odwiedziłem tak się lansowałem po stolycy że nikt mnie nie widział :cool: pozdrawiam Saint'a, który przejmuje moje szczęście, Dzanka i jego mechaniora, których miałem przyjemność osobiście poznać :mrgreen:

 

no to jestes...telefonu do mnie nie miales co ? oj tom tom ... :sad:

 

przynajmniej cie pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowien dla:

- Znajomej twarzy (ale nie wiem kto to był) spotkanej dzisiaj u P. Sławka na wymianie opon. Co prawda subarka tam nie widziałem ale "Znajoma twarz" na odchodne powiedziała "przyjade jeszcze imprezą wymienić opony... jak spadnie śnieg :-) "

 

- Srebrnego WRXa parkujacego baaardzo często w okolicach ul. Przeskok

 

- Wszystkich subaromaniaków spotykanych w Radości w przeróżnych godzinach i tak moge wymienić: Niebieskiego STI, Czarnego i Srebrnego Outbacka, Przynajmniej 2 czarne Foresterki i kiedys jeszcze widywałem "chyba" GT należące do mati'ego :-)

 

Pozdrawiam wszystkich innych których zapomniałem gdzie widziałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...