Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne pozdrowienia dla rodzinki w srebrnym OBK na blachach ZS..., jadącej chyba na ferie zimowe (box na dachu) w sobotę 30go na S3 na południe, tuż za Szczecinem. Machała rodzinka z grafitowego Forka ZPL... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kolegi spotkanego dziś rano w ASO Koper - po MISTRZOWSKU oklejony Forek, genialny grill i świetny mod z halogenami doświetlającymi zakręty :D Jeśli mógłbym parę szczegółów dotyczących tej modyfikacji na PW, byłbym zobowiązany.

 

Zdrówka!

Luke

Odpozdrawiam z opoznieniem. A szczegóły modów podeślę jak uda mi sie odkopać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego hawka mijanego dzisiaj (i prawie codziennie) w czeladzi koło M1.

Zazwyczaj jeżdżę zielonym accentem a dzisiaj byłem imprezą więc mi pomachano:)

Edytowane przez lordpix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- niebieskiej Imprezy STi oklejonej w Plejady, jadącej s8 w stronę autostrady, tak po 16:00

- niebieskiego GT-ka kombi zaparkowanego pod Panoramą

- czarnego Outbacka skręcającego z Popiełuszki w Broniewskiego kole 18:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla granatowego Forka S-turbo dziś rano i wczoraj wieczorem pod RBS bud. B :) również dzieciak na feriach? dziś akurat przechodziłem ze swoim młodym obok jak odjeżdżałeś, zachwycił się bulgotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, ok. 16:00, ul. Żmujdzka: kto to mi tak mrugał światełkami ze srebrnego bolidu z napisami "Emil Frey"? :)  Odmrugałem oczywiście. Pozdrawiam serdecznie!

 

Przy okazji podzielę się złą wiadomością: świnka na mojej tylnej klapie była czerwona-odblaskowa: z naciskiem na BYŁA, bo przy ostatnich śniegach tak solili, że mi farba ze świnki od solanki zeszła, normalnie na myjni widziałem, jak kolor spływa :-( Została prawie biała i już chyba nie odblaskowa :-( Nie jest to wina myjni, bo już nie tak to auto było myte i przez 2 lata śwince nic się nie działo, ale tym razem nie zmyłem soli do razu, tylko po kilku dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...