Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierownika Bloba lub Buga wagon (ciemno bylo) ktory ostrzegl mnie przed misiaczkami przy wlocie do Zakopca od Lysej Polany.

 

Pozdro rowniez dla kierownika Buga pieknie oklejonego a'la WRC spotkanego 300 metrow pozniej, ktorego najwyrazniej nikt nie ostrzegl, mam nadzieje ze skonczylo sie pouczeniem ;)

 

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia dla srebrnego oklejonego na bokach forka sg omijajacego bocznymi drogami korki na zakopiance. Niech bedzie błogosławiony google z jego mapami :)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Gdzie dokładnie? I co znaczy "oklejony na bokach? krążyłem dzisiaj w tamtej okolicy, ale poleciałem przez Skawinę :D
To bylo kolo 11. lecielismy ktorąś rownoległą do zakopianki w okolicach Raby. Ja w strone krk a 2 forek w przeciwną. Wydawało mi się że na drzwiach byly niebieskie naklejki.

 

Byli mruganie i machanie. Jak machałeś jasnemu sg przed liftem to moglem byc ja :)

 

Pozdrowienia dla srebrnego oklejonego na bokach forka sg omijajacego bocznymi drogami korki na zakopiance. Niech bedzie błogosławiony google z jego mapami :)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Gdzie dokładnie? I co znaczy "oklejony na bokach? krążyłem dzisiaj w tamtej okolicy, ale poleciałem przez Skawinę :D
Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Trochę późno, ale odpozdrawiam :-) Akurat leciałem do służby i słyszałem co się na Zakopiance działo ;-) Poza tym w rejonie Rdzawki masz polna drogę, która leci równolegle do Zakopianki. Wyskakujesz na tzw. Rabicach. Droga niby dla traktorów, ale ubita ;-)

 

No i pozdrowienia z dzisiaj dla (bodajże STI) Imprezy mijanej na Zakopiance (ul. Krakowska, rej. Os. Niwa w Nowym Targu) ok. 12.15 i z 15.30 dla właścicieli zaparkowanego przy Długiej Polanie w Nowym Targu Forka II gen. po lifcie (rej. WSI...).

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez radek_shin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia dla czarnego outbacka który jechał

 

 

zamna na grotach , czyli za Škoda Fabia w kombi że swiniakiem na klapie:) chyba mi mrugales?

Zgadza sie :)

 

Miło, jesteś pierwszym co pozdrowil moja sluzbowke :) mam nadzieję że byłeś spokojny na rozbiegowce za wiaduktem ze auto ze swiniakiem da ognia na ile 85km pozwala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla załogi Outbacka WW ... z którym turlałem się dziś między Częstochową a Piotrkowem Trybynalskim w kierunku Warszawy...

Dzięki, pozdrawiam również. Poturlałbym się razem dalej, ale drugi rząd niepełnoletnich stanowczo domagał się postoju na siku... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z Outbacka mi się przyglądał dzisiaj przy rondzie okulickiego/Krakowska w Rzeszowie, koło godziny 18.40 ale jak machnąłem to sie akurat obrócił i krzywa witka z tego wyszła :) i mi się smutno zrobiło hehe :D

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdro dla załogi Outbacka WW ... z którym turlałem się dziś między Częstochową a Piotrkowem Trybynalskim w kierunku Warszawy...

Dzięki, pozdrawiam również. Poturlałbym się razem dalej, ale drugi rząd niepełnoletnich stanowczo domagał się postoju na siku...
...podjechałem z tyłu, świni nie było tylko jakaś naklejka po lewej, to nie mrugałem... Nie mrugałem też z tego względu, żeby nie wyszło, że jakoś cham na drodze, któremu się śpieszy, tym bardziej że dobrze jechałeś. Ale jak mi mrugnąłeś z tyłu to już wiedziałem że swojak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyj to czarny poliftowy Forek SG z przyciemnanymi szybami i świnką z kokardą? Był dziś na Kabatach.

 

Pozdro!

Edytowane przez Arcteryx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy okazji wizyty w Czechach, okazało się, że tamtejsi Subarowicze też machają sobie na drodze. Nie przeszkadza im nawet nasza narodowość  :biglol:  Myślałem, że to taki nasz - polski zwyczaj. Jak widać wiele jeszcze nie wiem o społęczności Subaru :lol:. Pozdrawiam wszystkich Czechów w Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyj to czarny poliftowy Forek SG z przyciemnanymi szybami i świnką z kokardą? Był dziś na Kabatach.

 

Pozdro!

 

Ten?

 

post-17485-0-62682800-1443990176.jpg

 

 

Nie, nie ten - Forek był na warszawskich blachach, a świnkę miał tylko na lewym lusterku (takiego samego kształtu, ale białą a nie kolorową), a nie na klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy okazji wizyty w Czechach, okazało się, że tamtejsi Subarowicze też machają sobie na drodze. Nie przeszkadza im nawet nasza narodowość  :biglol:  Myślałem, że to taki nasz - polski zwyczaj. Jak widać wiele jeszcze nie wiem o społęczności Subaru :lol:. Pozdrawiam wszystkich Czechów w Subaru.

 

Machają, machają! Słoweńcy też, czasem nawet i Niemcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika bordowego, oświniaczonego Forka, który dziś pomachał mi na Płaskowickiej w Warszawie, choć u mnie świnek brak. Moje pierwsze pozdrowienia ze strony innego Subarowicza od sierpnia 2012 r. :)

Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto upalał przed chwilą Subaraka w okolicach Siennickiej na warszawskiej Pradze ? Słyszałem z biura :D

No i znów ktoś upala. @Oktan to Ty ?!

 

A co pewnie że ja :P

Polepiłem dziś Dziada po wczorajszej przygodzie na KWC to trzeba było dotrzeć nowe części do starej skorupy :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...