Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam zaległe pozdrowienia z piątku z ulicy Solidarności w Warszawie dla oświniaczonego Srebnego forestera s-turbo. Było machane :)

 

I pozdrowienia z dzisiaj dla dla niebieskiej imprezy kombi która to mnie ztrąbiła :) i obmachała :) sorry zapatrzony byłem w tego malucha wbitego w latarnie :) a rzecz się działa na Marynarskiej około godziny 12:40. Fajny patent ze świnka na lampie :) prubowałem cie dogonić ale cały czas byłeś kilka samochodów przede mną.... co ja coś nadrobiłem to i ty :P W ostateczności widziałem jak skrecasz w prawo na Piastów, a ja poleciałem dalej prosto na pruszków. Pozdrawiam.

 

I kolejne pozdrowienia z dzisiaj dla srebnej imprezy (hawk) WRX spotkanej na rondzie ONZ koło godziny 19:50. Świnki były :) machane też było i mrugane :) Chyba jeszcze się spotkaliśmy na skrzyżowaniu Karmelickiej z Anielewicza... Wychodzi że Anielewicza szybciej niż Dzielną :P

 

Pozdrawiam kolege serdecznie.

Troche sie spieszylem do Piastowa wlasnie

Edytowane przez dario007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika (chyba) czarnego Forka XT który jechał za mną na halogenach ;) od Gwiaździstej w kierunku łomianek dziś przed 16.

 

to moglem byc ja jesli te halogeny to dzienne byly a forek grafitowy. kurcze z corka jechalem CIe nie widzialem

Odpozdrawiam

Serdecznie

Edytowane przez cieba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika imprezy ze świnią w Wilanowie dziś ok. 8:00. Trąbiłem, jednak kierownik do ciasnego skrętu się przygotowywał i nie widział. Piloci z tylnego siedzenia byli zawiedzeni, że nie widział machania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebachon ciebie widziałam rano stojącego na światłach a później skręcającego w Nowaka-Jeziorańskiego ?

 

Dzisiaj akurat nie, ale bywam w tych okolicach mniej więcej dwa razy w tygodniu na zakupach w Promenadzie. :cool: I pozdrawiam awansem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieską imprezę GT STI Type R dzisiaj o godzinie 18:10 parkowała przy mokpolu na ul. Portofino w Warszawie. Piękna sztuka.... kiera jeszcze po prawej stronie i blachy nie tutejsze :) Gorąco pozdrawiam naprawdę piękna sztuka :)

Edytowane przez kenross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam grupowo: srebrnego Forka KRxxx spotkanego tuż za bramkami przy Balicach na A4, jadącego w stronę Katowic około 8:45, spotkaną na tej samej trasie niebieską turbolodówkę SBIxxxx około 9:00, butelkowego Forestera stojącego w Chrzanowie na Trzebińskiej, +/- naprzeciwko Chateau de Biedra około 9:30, różową/jasnofioletową Imprezę kąąbi widzianą na rondzie w Hałcnowie około 9:50 i srebrną imprezę jadącą w Bielsku ul. Bystrzańską od strony hotelu Vienna w ulicę Maczka o 15:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...