Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czarnej imprezy N/A hawk z białymi felami i naleśnikiem WL, która minęła mnie przed 15tą na światłach na Rondzie Zesłanców. Biała świnka na klapie - wzorowa.. :cool:

 

Rowniez Pozdrawiam ;-)

 

Machalem jak bylem na twojej wysokosci,ale chyba zapatrzony przez L szybe byles:)

Twoj tez zacnie sie prezentuje <diabelek>

 

Fakt, jakoś się tak zapatrzyłem na panią z lewej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam, jak zazwyczaj w tym wątku :mrgreen:Przemqa (albo jego żonę), tym razem przyłapałem białe, oświniaczone BMW koło 18.25 na Pułkowej przy Muzealnej. Pozdrawiam incognito, z tatowozu.

 

Odpozdrawiamy - jechaliśmy razem. Ja za sterami, kontemplując różnicę pomiędzy kanapowozem, a STI w którym spędziłem pół dnia w związku z Adrenaliną :twisted:.

 

Trzeba się było ujawnić 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla blackdogwwl, którego nissan stał dzisiaj na bliskiej przy Wilczej. Gdzie się schowałeś? :mrgreen:

 

Dzieki za pozdrowieniaB-) Odpozdrawiam:-) Wlasnie cos mi bulgotalo;-) Trzeba bylo zajrzec na stacje bo tam pracuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

520d - najchudziej :smile:. Ale to służbówka, tak że były pewne ograniczenia.

 

Ganiałem się z taką niedawno po A2 od samego początku prawie po Łódź - do 200 był minimalnie szybszy, powyżej już mocno mnie wstrzymywał :mrgreen: Chociaż to świetne auto - o takiej wygodzie i RWD mogę pomarzyć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla blackdogwwl, którego nissan stał dzisiaj na bliskiej przy Wilczej. Gdzie się schowałeś? :mrgreen:

 

Dzieki za pozdrowieniaB-) Odpozdrawiam:-) Wlasnie cos mi bulgotalo;-) Trzeba bylo zajrzec na stacje bo tam pracuje ;-)

Byłem na stacji, bo tankowałem :-P

P.S. Pozdrowienia dla Kierownika srebrnej klasycznej Wanny, który to na mnie warknął wydechem na Conrada przed 18.

Edytowane przez taxus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla blackdogwwl, którego nissan stał dzisiaj na bliskiej przy Wilczej. Gdzie się schowałeś? :mrgreen:

 

Dzieki za pozdrowieniaB-) Odpozdrawiam:-) Wlasnie cos mi bulgotalo;-) Trzeba bylo zajrzec na stacje bo tam pracuje ;-)

Byłem na stacji, bo tankowałem :-P

P.S. Pozdrowienia dla Kierownika srebrnej klasycznej Wanny, który to na mnie warknął wydechem na Conrada przed 18.

 

Hmmm... xD To nie ja Cię obsługiwałem na to wychodzi ;D Jeśli było 2 w okularach to ja ten mniejszy ;D Bardziej zakręcony ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...