Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej Imprezy spotkanej w niedzielę ok.13 róg wołoskiej i woronicza oraz także pozdrowienia niebieska Impreza po 18 za skrzyżowaniem puławskiej z wałbrzyską w stronę Ursynowa.Kiwka była :D

Na Puławskiej to ja :) również pozdrawiam - w imieniu swoim i pasażerek ;-)

Edytowane przez gtx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej Imprezy spotkanej w niedzielę ok.13 róg wołoskiej i woronicza oraz także pozdrowienia niebieska Impreza po 18 za skrzyżowaniem puławskiej z wałbrzyską w stronę Ursynowa.Kiwka była :D

Na Puławskiej to ja :) również pozdrawiam - w imieniu swoim i pasażerek ;-)

W takim razie pozdrawiam również Pasażerki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy tego oto Legacy :) fota strzelona pod skiteam przy Karolkowej :cool:

 

20121021142711.jpg

OOOOO!! TO JA, TO JA, TO JA!!! W końcu po 3 latach pozdrawiania, ktoś Mnie pozdrowił. Z opóźnieniem serdecznie od pozdrawiam!! Byłem z rodzinką w cyrku :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy

pozdrowienia dla kierowcy tego oto Legacy :) fota strzelona pod skiteam przy Karolkowej :cool:

 

20121021142711.jpg

OOOOO!! TO JA, TO JA, TO JA!!! W końcu po 3 latach pozdrawiania, ktoś Mnie pozdrowił. Z opóźnieniem serdecznie od pozdrawiam!! Byłem z rodzinką w cyrku :))

 

Kilka razy sobie machaliśmy (chyba) - granatowy GT kombi - często mijaliśmy się przy rondku przy Widawskiej lub jak wyjeżdżałeś z osiedla. Teraz mam granatowego GT, ale już nie kombi :cool:

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy tego oto Legacy :) fota strzelona pod skiteam przy Karolkowej :cool:

 

 

OOOOO!! TO JA, TO JA, TO JA!!! W końcu po 3 latach pozdrawiania, ktoś Mnie pozdrowił. Z opóźnieniem serdecznie od pozdrawiam!! Byłem z rodzinką w cyrku :))

 

Hehe, faktycznie, byl cyrk nieopodal :)

pozdrowienia raz jeszcze, tym razem dla calej rodziny :)

 

EDIT:

 

pozdrawiam kierowce Legacy kombi, ktory minal mnie wczoraj o godz. ~20 w korku na Wislostradzie (wypadek samochodu osobowego z ciezarowym). Legacy mialo jakas "autorska" rejestracje, ale niestety nie pamietam co bylo na niej napisane.. :neutral:

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego Forka z boxem na dachu i świnkami na lusterkach, który stał dzisiaj przy cmentarzu na Dołach w Łodzi.

Pozdrowienia również dla srebrnego GTka ze świnkami na lusterkach oraz ledami który jechał koło 10 do Łodzi od strony Rawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika czarnego bloba WRX kombi na WF xxxxx , z którym przelecieliśmy dziś po 19-tej razem SIekierami na Pragę i Płowiecką, aż do wiaduktu i na dół do Orlenu :-)

Miganko, machanko i mruganko były :-)

Świnek nie stwierdziłem :-(

Dodatkowo dla Kierownika czerwonego Bloba WRX kombi, który pojawił się dziś ponownie w miejsce srebrnego STI Bugeye na parkingu pod drukarnią na Olkuskiej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam zaległe pozdrowienia z piątku z ulicy Solidarności w Warszawie dla oświniaczonego Srebnego forestera s-turbo. Było machane :)

 

I pozdrowienia z dzisiaj dla dla niebieskiej imprezy kombi która to mnie ztrąbiła :) i obmachała :) sorry zapatrzony byłem w tego malucha wbitego w latarnie :) a rzecz się działa na Marynarskiej około godziny 12:40. Fajny patent ze świnka na lampie :) prubowałem cie dogonić ale cały czas byłeś kilka samochodów przede mną.... co ja coś nadrobiłem to i ty :P W ostateczności widziałem jak skrecasz w prawo na Piastów, a ja poleciałem dalej prosto na pruszków. Pozdrawiam.

 

I kolejne pozdrowienia z dzisiaj dla srebnej imprezy (hawk) WRX spotkanej na rondzie ONZ koło godziny 19:50. Świnki były :) machane też było i mrugane :) Chyba jeszcze się spotkaliśmy na skrzyżowaniu Karmelickiej z Anielewicza... Wychodzi że Anielewicza szybciej niż Dzielną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pozdrowienia z dzisiaj dla srebnej imprezy (hawk) WRX spotkanej na rondzie ONZ koło godziny 19:50. Świnki były machane też było i mrugane Chyba jeszcze się spotkaliśmy na skrzyżowaniu Karmelickiej z Anielewicza... Wychodzi że Anielewicza szybciej niż Dzielną

 

Odpozdrawiam. Tak, przejechałeś mi przed oczami na Anielewicza. Piękne autko! :cool:

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę z dziś ok. 8.35 na Puławskiej, jadącego OBK z Wawy ... ja jechałem do fabryki, a zawsze, jak do fabryki jadę, to nastrój mam refleksyjny raczej :mad: , stąd też w ostatniej chwili Cię zauważyłem ... :( ale machanie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pozdrowienia z dzisiaj dla srebnej imprezy (hawk) WRX spotkanej na rondzie ONZ koło godziny 19:50. Świnki były machane też było i mrugane Chyba jeszcze się spotkaliśmy na skrzyżowaniu Karmelickiej z Anielewicza... Wychodzi że Anielewicza szybciej niż Dzielną

 

Odpozdrawiam. Tak, przejechałeś mi przed oczami na Anielewicza. Piękne autko! :cool:

A dziekuje :) twoje autko też Piękne. Właśnie po GT najbardziej do mnie hawk przemawia :) wiec było spotkanie dwuch najfajniejszych (oczywiście w moim odczuciu) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...