Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Niedziela - trasa - Konstancin :arrow: Wilanów ok 18:45-19:00 czarny misiek outlander na klapie napis "prawie jak Subaru" na lusterku świnia :mrgreen: było machane :), bliżej wilanowa czarna turbo-wanna bez świń ale ramki z 4Mysiadło :twisted: pozdrawiam kierowniczkę, którą obwarczałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę się tych pozdrowień nazbierało w ostatnich dniach 8)

- piątkowe pozdrowienia dla wszystkich subaraków spotkanych na trasie Warszawa --> Zamość (machane było z kierownikiem Forka - jaki kolor to nie pamiętam :oops: )

- niedzielne pozdrowienia dla kierowcy oświnionego srebrnego forka rejestracja GD... którego spotkałem na trasie powrotnej - machane i mrygane było :)

- kolejne pozdrowienia z wczoraj z ok godziny 19:40 - srebrna turbowanna obmrygana na Al Wilanowskiej w WAW :)

- noi ostatnie pozdrowienia dla Hogiego widzianego wczoraj ok 20:40 na zjeździe z Trasy Siekierkowskiej...potem na Rosoła jak się z Tobą zrównałem to trąbiłem (bordowa Meganka kombi - ruda kierowniczka :mrgreen: ) ale byłeś zbyt zajęty rozmową przez tel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowniczki niebieskiej imprezy ze stacji Bliska w Żywcu - za chęć pomocy w niedzielę wieczorem.

żaróweczka wymieniona bez problemu, dotarłem do domu zpokojnie

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela - trasa - Konstancin :arrow: Wilanów ok 18:45-19:00 czarny misiek outlander na klapie napis "prawie jak Subaru" na lusterku świnia :mrgreen: było machane :)

 

 

odpozdrawiam z żonowozu

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na parkingu na Bagno?

 

A czy to Twój niebieski STI hawk na złotej OZ Ultraleggera staje tam na parkingu? Dzisiaj rano na świętokrzyskiej, a w zeszłym tygodniu obok mojego czarnucha też hawka?

Jak tak to pozdrawiam i upominam o przyklejenie świnek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- noi ostatnie pozdrowienia dla Hogiego widzianego wczoraj ok 20:40 na zjeździe z Trasy Siekierkowskiej...potem na Rosoła jak się z Tobą zrównałem to trąbiłem (bordowa Meganka kombi - ruda kierowniczka :mrgreen: ) ale byłeś zbyt zajęty rozmową przez tel ;)

 

Sorki, ale kursowałem między domem i szpitalem na Niekłańskiej, bo mi się syn połamał. I ciągle na telefonie.

 

Pzdr. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela - trasa - Konstancin :arrow: Wilanów ok 18:45-19:00 czarny misiek outlander na klapie napis "prawie jak Subaru" na lusterku świnia :mrgreen: było machane :)

 

 

odpozdrawiam z żonowozu

 

goory

No wlasnie zastanawialem sie czyj to Outlander i kto mi machal ze 2 tygodnie temu na skrzyzowaniu w Piasecznie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- noi ostatnie pozdrowienia dla Hogiego widzianego wczoraj ok 20:40 na zjeździe z Trasy Siekierkowskiej...potem na Rosoła jak się z Tobą zrównałem to trąbiłem (bordowa Meganka kombi - ruda kierowniczka :mrgreen: ) ale byłeś zbyt zajęty rozmową przez tel ;)

 

Sorki, ale kursowałem między domem i szpitalem na Niekłańskiej, bo mi się syn połamał. I ciągle na telefonie.

 

Pzdr. 8)

 

spoko ;)

 

oby szybko się synowi połamanie zrosło i by wrócił do zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Panów z ekipy remontowej robót drogowych , godz 13 w Pruszków na Zbikówie koło Misia. Przepraszam za pośpiech i nadużycie klaksonu :mrgreen:

 

Na pewno czytają dział pozdrowień i wybaczą Ci wspaniałomyślnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od mojego syna z C4 Loeb do kolegi w imprezie WY na Puławskiej. Syn machał, żona powoziła. M@rcin był to?

 

Tak, to ja :-)

 

Machanie syna widziałem i odwzajemniłem :-)

Strasznie sympatyczna scenka 8)

 

Pozdrowienia dla syna i żony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od mojego syna z C4 Loeb do kolegi w imprezie WY na Puławskiej. Syn machał, żona powoziła. M@rcin był to?

 

Tak, to ja :-)

 

Machanie syna widziałem i odwzajemniłem :-)

Strasznie sympatyczna scenka 8)

 

Pozdrowienia dla syna i żony :-)

Przekażę. Dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowników

-niebieskiego lanosa z trzodą na lusterku widzianego w niedzielę ok. 15 na podziemnym parkingu Blue City, przed myjnią

- niebieskiego, oswiniaczonego STI stojącego dzisiaj ok 18 na lewoskręcie z Przyczółkowej w Vogla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...