Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Pana z czarnego Legacy kombi, który stał się dziś jedną z ofiar wielkiej awarii na Stegnach:

 

http://www.tvn24.pl/-1,1738360,0,1,plynela-rzeka-goracej-wody-bylem-uwieziony-w-aucie,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam Yagoolara i jego żonę z którą to pogawędziliśmy trochę na temat Subaru u mnie na stacji ;)

Oraz pozdrowienia dla białego Bloba STI na blachach SCna Koszykowej przy Bliskiej o 17.20 :D Oraz dla czarnego Bloba na Wilczej :D Który zwolnij przy mojej stacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozrdawiam kolegę z czerwonego GC8 powolnego ssaka, który dość nieładnie zajął mi miejsce pod Kauflandem w Gizycku. Zajeeeeebisty masz wlot, ten dorabiany:) Dokumentacje fotograficzna naszego spotkania umieszcze na forum, jak tylko powrócę do cywilizacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeusz napisał(a):

szubaru napisał(a):

Tilki napisał(a):

Pewnie będzie jakieś forumowe jajeczko czy coś?

 

 

może KALI zrobi jako rekompensatę za Barbórkę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przekonaliscie mnie

To kiedy?

 

31 marca :idea::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam Yagoolara i jego żonę z którą to pogawędziliśmy trochę na temat Subaru u mnie na stacji ;)

Oraz pozdrowienia dla białego Bloba STI na blachach SCna Koszykowej przy Bliskiej o 17.20 :D Oraz dla czarnego Bloba na Wilczej :D Który zwolnij przy mojej stacji :)

No odpozdrawiam! Tygi mi mówiła. Miło mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam czerwonego forka s-turbo, który o 12:15 przelatywał Lazurową przez Trasę

 

oraz kilka subaraków w okolicy starówki i placu teatralego które widziłem na spacerku między 12:30 a 15:00

 

wracają al. Solidarność kilka metrów przed skrzyżowaniem z al.JP2 stała zaparkowana niebieska turbo-wanna new age z fajnym wydechem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla obmachanej pary na wiadukcie Gorczynskim w czarnym Legacy kombi SC ze swinka na tylnej klapie.

 

Troche nietypowo bo pozdrawialismy z bialego Land Rovera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mnie dzisiaj chyba obmrugał na wlocie do Sochaczewa od strony Skierniewic. Gapa ze mnie bo pomyślałem, że na wlocie policjanty stoją z radarem i grzecznie przejechałem całe miasto a tu cisza :mrgreen:

W każdym razie odpozdrawiam tajemniczego ktosia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy szakala który zaparkował koło naszego czarnucha i prawdopodobnie jego kompana do żeberek z niebieskiej imprezy na blachach wwl :mrgreen:

 

pod...

Odpozdrawiam, piersi były dobre :), a nastepnym razem to jak sie nas widzi to sie do nas podchodzi :) no i to na tyle :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej imprezy kombi WE obmachanej z wzajemnością z którą się mijałem na ulicy Czarnomorskiej w piątek. Dzień wcześniej widziana na skrzyżowaniu Sobieskiego i Bonifacego. Przechodziłem na pasach i dość dokładnie oglądałem subaraka. Właśnie dlatego że też jestem posiadaczem jedynej słusznej marki :)

 

Kolejne pozdrowienia z soboty dla niebieskiej imprezy WE na białych felgach której to właściciel robił zdjęcia na ulicy Karowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich znanych i nieznanych no i znanego hogiego

 

Odpozdrawiam. :mrgreen:

 

 

Pozdrowienia dla Pana z czarnego Legacy kombi, który stał się dziś jedną z ofiar wielkiej awarii na Stegnach:

 

http://www.tvn24.pl/-1,1738360,0,1,plyn ... omosc.html

 

Znam właściciela, współczuję. :?

 

-- 18 mar 2012, o 16:46 --

 

Pozdrowienia dla mrówy napotkanego w Mysiadle na Topolowej :P

 

Sorry, ale nie miałem czasu rozmawiać.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A przy okazji pozdrowienia dla motocyklisty ze świnką na owiewce spotkanego na Rosoła.

 

łodpozdrawiam :)

 

a przy okazji pozdrawiam spotkanego wczoraj (w sobote) kierowce czerwonego avensis ze swiniakiem na lusterku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...