Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze pozdro dla:

 

niebieski Legacy kombi na parkingu na ul. Świętokrzyskiej (ze świnkami)

srebrna impreza hawk n/a na tym samym parkingu (bez świnek)

srebrny forester mijany na jerozolimskich pomiędzy żelazną a niepodległości

srebrna/szara tribeca za którą jechałem w korku tez na jerozolimskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego lanosa STI z rejestracją "Sami", który kręcił się dzisiaj w okolicy Piękna/ Poznańska. Świnek brak, ale wygląda odlotowo!

 

Ta rejestracja to SAM1, raczej nie forumowy - często parkuje na parkingu Chłodna róg Towarowej...

 

i dzisiejsze pozdrowienia dla kierownika czarnego WRX/STI z różowymi świnkami, z którym minąłem się dzisiaj na Żelaznej około 13. Kiwka moja poszła ale chyba nieco za późno... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski forester sport na rej.WJ oświniaczony na lusterkach na Dzielnej.

WJ? oświniaczony? hmm... :?

Jest taki. Widuję w nim panią jadącą z/w kierunku Konstancin.

wiem, że jest, tez ja widuję, ale nie widziałem świnki na lusterku...

Swinia na klapie, ZTCP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski forester sport na rej.WJ oświniaczony na lusterkach na Dzielnej.

WJ? oświniaczony? hmm... :?

Jest taki. Widuję w nim panią jadącą z/w kierunku Konstancin.

wiem, że jest, tez ja widuję, ale nie widziałem świnki na lusterku...

Swinia na klapie, ZTCP

 

też gdzieś tez zestaw widziałem ;) Nie pamiętam gdzie, ale Sporta zapamiętałem...Pani już nie :D

 

Pozdrawiam czarnego Buga, widzianego wczoraj ok 20.30 pod rondem na Górczewskiej/Prymasa. Bug burczał, syczał i poleciał Górczewska w stronę Bemowa.

 

Pozdrawiam też Legacka dziada kombi jadącego ok 22 Prymasa w stronę Centrum/Zachodniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mrówy (konstruktorska)

oczywiście odpozdrawiam, w ostatniej chwili odmachałem bo patrzyłem w skupieniu na drogę omijając dziury...

 

-- 21 mar 2012, o 11:21 --

 

Forumowe pozdrowienia dla Hogiego, którego miałem okazję poznać na Bajkowej. Ależ rozsiewał zapach ... jak Sephora :mrgreen:

 

a no właśnie teraz już wiem co tak w "piekarni" pachniało ;) pozdrawiam i miło było się poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownictwa oświniaczonego czarnego Forka (WW 8...C) na złotych TOORAch (prawie STI, w każdym razie emblematy STI były) :-) , który stał wczoraj w ciągu dnia na Olszewskiej, niedaleko Chińczyko-Kebaba :-) Łaaadny :-)

I dla Gendzia, którego Klasyka na złotych widziałem dziś z rana na Rakowieckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

 

- sti (niebieski) pędzącego dzić ok. 17:30 "Wiślanką" w kierunku domku - table SCI :wink:

 

 

Dzięki, dzięki to na 99,9% byłem ja :mrgreen:

Pierwsze pozdrowienia otrzymałem.

 

Chyba nie byłeś jawny bo dość czujnie pomykłaem i obserwowałem czy ktoś ze świniaczem nie jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowne pozdrówki dla Kierownika czarnego Forka "STI", tym razem w korku do świateł na Gagarina przed Belwederską i na Spacerowej pod górę. Piękna i czyściutka bestia! Aż się zawstydziłem - Bug brudny... Miły początek dnia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczoraj:

- dla Pani w srebrnym S-turbo na Lenza przed południem... po mojej kiwce zdążyła się tylko uśmiechnąć :mrgreen:

- niebieska impreza (WU chyba) ze świnią na klapie zaparkowana pod "Saperem"... koło 18.00 kierownik chyba silnik rozgrzewał przed podróżą bo fajeczek na zewnątrz był grany :mrgreen:

- dla kolegi z bordowego Forka XT z którym lecieliśmy Wisłostradą koło 18.00 ... świnie i kiwki były!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...