Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy na czerwonych kołach widzianej a bardziej słyszanej dziś koło godz 10:00 przy przystanku Metro Politechnika.

 

Hogi szukał świeżej krwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice:

Pozdrowienia dla czarnego OBK SK....(nie jestem pewny, bo tylko świnkę z tyłu zlokalizowałem katem oka, którego jak wiadomo, z medycznego punktu widzenia nie posiadam), wypatrzonego jak skręcał z 86 na Giszowiec ok. 16.45. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice:

Pozdrowienia dla czarnego OBK SK....(nie jestem pewny, bo tylko świnkę z tyłu zlokalizowałem katem oka, którego jak wiadomo, z medycznego punktu widzenia nie posiadam), wypatrzonego jak skręcał z 86 na Giszowiec ok. 16.45. :)

 

Odpozdrawiam tak tak była świnka ^^

i

Pozdrawiam oświniaczonego Zielonego forka SO 04**H widzianego w ASO w Mikołowie

^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Poranne pozdrowienia dla uśmiechniętej kierowniczki z kokardką we włosach jadącej w niebieskim WRXie (WT xxxx) z nalepką Alpinestars z ul. Jutrzenki która nie chciała wpuścić mnie przed siebie na Popularnej :cry: mimo, że grzecznie czekałem z włączonym kierunkowskazem :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla MForbi na PL. Unii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla MForbi na PL. Unii!

Odpozdrawiam :-) widziałem miganie awaryjnymi, mrugałem długimi ale jako że z sąsiedniego pasa i 2 samochodów "z tyłu" to nie wiem czy zauważalnie :-)

Usiłowałem Cie podgonić w kierunku Usrynowa ale utknąłem na lewym i tylko patrzyłem jak znikasz na horyzoncie ...

Ładne felgi :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozzdrawiam lanosa na blachach BS spotkanego na wylotowce z Gizycka w strone Orzysza, ok 14.

 

Grafitowy ze świnką? To chyba my, odpozdrawiamy :D

Żadnego Subaru nie widziałem, chyba musiałeś być incognito :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MForbi

zauważalnie - TAK!

Usiłowałem Cie podgonić w kierunku Usrynowa ale utknąłem na lewym i tylko patrzyłem jak znikasz na horyzoncie - na Puławskiej prawy pas jest b.często najszybszy

Ładne felgi :-)) - a dziękuję! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Forka Blue WPI z białym świńiakiem na klapie. Migałem na Spacerowej koło Zamku.

 

Jeżeli srebrne XT to odpowiedziałem awaryjnymi, kiedy już skręcałeś - ale to była Goworka przy Chocimskiej :-).

Pozdrawiam także.

 

 

Z wczoraj: Vergette pozdrawiam konstancińsko-lidlowo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafitowy ze świnką? To chyba my, odpozdrawiamy :D

 

Dokładnie tak, grafitowy. Jechałem S40, parszywcem ;) Nie machałem, bo machacz z volvo i tak jest żegnany dziwnym spojrzeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego buga na czarnych felach i blachach WE obok, którego postawiłem mojego Outbacka dziś (tj. już wczoraj) o 13:13 u wylotu Nowogrodzkiej do Chałubińskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Forka Blue WPI z białym świńiakiem na klapie. Migałem na Spacerowej koło Zamku.

 

Jeżeli srebrne XT to odpowiedziałem awaryjnymi, kiedy już skręcałeś - ale to była Goworka przy Chocimskiej :-).

Pozdrawiam także.

 

 

Z wczoraj: Vergette pozdrawiam konstancińsko-lidlowo :-)

Złote XT. Fakt - Goworka r. Chocimskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...