Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

bo byłam tam w odwiedzinach u konia...

 

ta........ :wink: :mrgreen:

 

Tilki, wróciłaś na forum :roll: 8)

 

Ano wracam :-) Zaniedbałam życie towarzysko-subarowe, ale miałam kilka powodów ;-) Teraz już się nie mogę doczekać jakiegoś fajnego spota. Pewnie będzie jakieś forumowe jajeczko czy coś?

 

Pozdrowienia i witaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczoraj:

- niebieska impreza (WU chyba) ze świnią na klapie zaparkowana pod "Saperem"... koło 18.00 kierownik chyba silnik rozgrzewał przed podróżą bo fajeczek na zewnątrz był grany :mrgreen:

 

Odpozdrawiam serdecznie :mrgreen: no właśnie, tak to zazwyczaj wygląda : najpierw odpalam Imprezę a potem sam odpalam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Fali, z którym wymieniłem parę zdań wczoraj na stacjii Shell przy okazji pewnej wymiany towarowo-pieniężnej :)

 

Dziękuję i nawzajem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala, a Ty nie na Krecie, re file?... :wink:

 

Nie, nie - oxi prin 2 hevdomades.

Póki co bardzo duzo siedzę w kabinie i nawijam o różnych różnościach w jednym z trzech języków ;)

No i mam jeszcze 30 kanisterków oliwy do popędzenia! Ixie oxdonda...

A następne przeróżne pikilalkia niebawem będą już w drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownictwa oświniaczonego czarnego Forka (WW 8...C) na złotych TOORAch (prawie STI, w każdym razie emblematy STI były) :-) , który stał wczoraj w ciągu dnia na Olszewskiej, niedaleko Chińczyko-Kebaba :-) Łaaadny :-)

 

Odpozdrawiam :)

 

Przy okazji pozdrawiam

Ponowne pozdrówki dla Kierownika czarnego Forka "STI", tym razem w korku do świateł na Gagarina przed Belwederską i na Spacerowej pod górę. Piękna i czyściutka bestia! Aż się zawstydziłem - Bug brudny... Miły początek dnia :-)

 

i również Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam jeszcze 30 kanisterków oliwy do popędzenia! Ixie oxdonda...

A następne przeróżne pikilalkia niebawem będą już w drodze :)

 

A jakieś epafes z knajpami w Wawie? Może z Christosem z Zorby? Jakiś spocik stin prwteuousa? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białego GTeka (chyba GT) old-age którego usłyszałem a potem zauważyłem w lusterku bocznym jak śmiga w przeciwną stronę niż ja. Było to koło godziny 7:50-8:00 ma skrzyżowaniu Sikorskiego z Sobieskiego. Jechaliśmy Sobieskiego w przeciwne strony :) Z daleka taka sama ślicznotka jak moja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze, późno wieczorne pozdrowienia dla:

- niebieskiego blob eye'a zaparkowanego przy Niepodległości w zatoce, nr. rej. DKL...

- granatowego GT'ka jadącego Niepodległości, ok. godz. 23.30, skręciłeś potem w Dąbrowskiego - machałem z krawężnika.

 

A to wszystko w ciągu 2 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego Legacy/OBK, któremu kiwnąłem(chyba zauważono) dziś o 13:30 z mojego IVECO powyżej stadionu GKS na Dębie.

 

Czas i miejsce się zgadzają wiec to musiałem być ja ^^ odpozdrawiam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego WRX blob eye'a na tablicach Leborskich (GLE XXXX), widzianego wczoraj (22 marca) w Trojmiescie. Mijalismy sie pare razy jadac miedzy Do studzienki a Kołobrzeska w Gdansku około 22 (Bordowy Civic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ http://img38.imageshack.us/img38/6496/img1064fl.jpg ]

 

To to wcześniejszy sport,który chyba nie do końca jest sportem i dlatego pewnie to zamieszanie :D

new kid in town...? więcej nas niebieskich sie robi... :D

 

-- 23 mar 2012, o 10:39 --

 

Przy okazji pozdrawiamPrzemek_Docent napisał(a):Ponowne pozdrówki dla Kierownika czarnego Forka "STI", tym razem w korku do świateł na Gagarina przed Belwederską i na Spacerowej pod górę. Piękna i czyściutka bestia! Aż się zawstydziłem - Bug brudny... Miły początek dnia i również Odpozdrawiam
PedroA Ty jeździsz FSTI :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...