Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

jadę ci ja dzisiaj około 10.15 przez nową sól, stanąłem sobie na bp w centrum, za minutę podjechały dwa ciągniki siodłowe z lorami, a na nich... nowiuśkie subarynki (forestery - kilkanaście) 8) . pozdrowiłem je i pojechałem dalej. między nową solą, a zieloną górą kolejne dwa zestawy (forestery i inne). a w samej zielonej górze... na skrzyżowaniu na wylocie na nową sól puszczał mnie kierowiec outback`a (chyba) na próbnych numerach P xxxxxx 8) . ale dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika srebrnej Imprezy STI nr.rej NOL.... ,ktorego mijalem na ul.Pilsudskiego ok. 14.00 .kiwnalem mu ale byl za bardzo skupiony jazda i nie zauwazyl :twisted:

 

To STI to MY06?Moj brat we wtorek widzial takie na ul.Warszawskiej,ja za to widzialem srebrna Impreze MY04-05 z duzym skrzydlem, ale zauwazylem w ostatniej chwili, wiec nie wiem czy WRX, czy STI i nie wiem nawet czy z Olsztyna czy nie.W kazdym razie pozdrawiam :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowiłem je i pojechałem dalej.

 

odmachaly? :mrgreen:

 

 

ja pozdrawiam czorne Leg kombi MY04 i OBK chyba bordowy MY96, ktore staly dzis miedzy 20, a 22 na Szczepanie. No i oczywiscie wszystkich pracownikow SIP i EFP, z ktorymi spedzilem super wieczorek na potancowce w knajpie "Kryjowka" :D Zaluje ze mam sesje i musialem sie wczesniej zebrac... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji powrotu do domu po feriach, pozdrawiam:

 

1. Moniqę i jej Hansa w którym miałem przyjemność przewieźć swoje 4 litery

2. Kierowcę policyjnego Legacy spotkanego w czwartek na autostradzie Mediolan-Bolonia - zdjęcie wkleję jak podłączę aparat

3. Kierowcę czarnej tribbeci, którą minąłem dziś wracając zakopianką do wawki - byłem tak zszokowany, że nawet nie zdążyłem machnąć

4. Kierowcę białego legacy sedana, którego również mijałem dziś na w/w drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Opla Combo z naklejką Forum na dupci, nieodszyfrowałem Nicka bo ilość soli na naklejce była zbliżona do miesięcznego urobku kopalni w Wieliczce w czasach upadku dynastii Jagiellonów i umożliwiała wyrzeźbienie posągu Św.Kingi. Zagadkowy ten pojazd mijałem wczoraj w Sieprawiu- prowadził taki Pan z brodą - bliżej się nie przyglądałem bo ślisko tam było nieco a wyprzedzanie utrudniał fakt,że najdłuższe proste w tym rejonie mają po 50 metrów i przeważnie jest pod górkę.Nie wiem czy dostrzegł na tylnej klapie mego auta napis Subaru bo ilośc soli jaką ja tam woże umożliwia wyżeźbienie ołtarza figur solnych oraz popiersia Kazimierza Marcinkiewicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brodę zapuścił,schudł o 230 kg i postarzał się o 115 lat

 

Charakteryzacja czyni cuda - Kajtek po prostu wstydzi się jeździć Combo...

 

Jak jutro spotkasz w tym aucie coś o wyglądzie top-modelki, a pojutrze dla odmiany psa Pluto... nie daj zwieść się pozorom. To cały czas nasz stary, dobry Cracow Dragon.

 

PS. Znam ten ból, jak kiedyś zdarzało mi się przemieszczać służbową Nubirą, też się przebierałem i maskowałem... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból, jak kiedyś zdarzało mi się przemieszczać służbową Nubirą, też się przebierałem i maskowałem... 8)

 

To żeś se teraz nagrabił u swojego imiennika z Dolnego Śląska :mrgreen:

 

A Ty myślisz, że on naprawdę tak wygląda, jak się nam pokazuje? Wątpię - to pewnie też kamuflaż, a naprawdę jest wiotką blondynką, na ten przykład, albo siwym staruszkiem... i tylko na okoliczność Nubiry przybiera postać Witka... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaRy, to Ty stales w korku na Dąbrowskiego kolo 14:30? Mignelo mi GT-ekowo i chyba wlasnie granatowo...

Hmm mogłem być i ja ale już teraz nie pamiętam dokładnie,

chociaż podobno ktoś nie "zrzeszony" podszywa sie podemnie smigając po Poznaniu granatowym GTekiem. :wink:

Pozdrowienia dla obecnych na spotkaniu Subaru w Plazie Poznan.

Dokladnie nie pamietam:):) kto tam byl:)

Pozdrowienia:)

Równiez pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...