Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam srebrnego WRX'a MY04 usdm stylizowanego na STI, ktorego kierowca machnal do mnie, po czym zaczelismy gonic wspolnie od Leklerka w strone jarot.Zabawa byla fajna i bardzo sympatyczne spotkanie na drodze.Pozniej widzialem jeszcze jednego srebrnego forysia i dwa GT'ki, wszystkie obklejone na rajdowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego WRX'a MY04 usdm stylizowanego na STI, ktorego kierowca machnal do mnie, po czym zaczelismy gonic wspolnie od Leklerka w strone jarot.Zabawa byla fajna i bardzo sympatyczne spotkanie na drodze.Pozniej widzialem jeszcze jednego srebrnego forysia i dwa GT'ki, wszystkie obklejone na rajdowo.

a w Olsztynie podobno bezrobocie :wink: :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krucek83 napisał/a:

Pozdrowienia dla obecnych na spotkaniu Subaru w Plazie Poznan.

Dokladnie nie pamietam:) kto tam byl:)

Pozdrowienia:)

 

Równiez pozdrawiam.

 

 

Dziekuje za pozdrowionka.

byLo bardzo sympatycznie-jak zawsze :D

i poznaLam pare osob :)

to powtorka kiedy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STi spotkanego na KEN dzisiaj wieczorem i odpowiadam na pytanie, jakie zapewne sobie zadawal: wloklem sie jak taksowkarz, bo wiozlem psa :) A moj labrador panicznie sie boi ostrzejszej jazdy, w zasadzie tylko przyspieszenia rodem z malucha zapewniaja mu jaki-taki komfort podrozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STi spotkanego na KEN dzisiaj wieczorem i odpowiadam na pytanie, jakie zapewne sobie zadawal: wloklem sie jak taksowkarz, bo wiozlem psa :) A moj labrador panicznie sie boi ostrzejszej jazdy, w zasadzie tylko przyspieszenia rodem z malucha zapewniaja mu jaki-taki komfort podrozy.

Brent ja mam to samo ze swoja labradorzyca jak ma wsiasc do wrxa to ma takie oczy :shock: nie cierpi tym jezdzic i buczy bidulka zawsze jak jedziemy.a ogolnie to bardzo lubi jezdzic skoda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brent ja mam to samo ze swoja labradorzyca jak ma wsiasc do wrxa to ma takie oczy :shock: nie cierpi tym jezdzic i buczy bidulka zawsze jak jedziemy.a ogolnie to bardzo lubi jezdzic skoda :mrgreen:

 

Moj za to w miare toleruje Matiza Van, czyli samochod bez przyspieszenia i tylnych siedzen (z twarda i plaska podloga z tylu). Ja mu sie zreszta nie dziwie, jakby mnie ktos kazal stac na miekkiej kanapie, ktora by potem rzucal na wszystkie strony, to tez bym mial nietega mine :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido - dzięki za pozdrowienia!!

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, spróbuję spokojnie rozejrzeć się po Forum

bo już widzę, że dużo tu informacji wszelkich.

 

Żyjmy więc bracia, żyjmy więc pięknie

I żyjmy z całych sił

Bo bywa czasem, że serce pęknie

A człowiek mało żył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...