Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierownika złotego WRXa widzianego na puławskiej dziś -dzięki za kiwkę

pozdro dla kierownika czarnego Evo widzianego wczoraj ok 18 na moście siekierkowskim

pozdro dla kierownika Forysa (złoty) widzianego ok 14 na niepodległości ;) ślepy jakiś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdrawam srebrnego OBK,który parwał dziś naprzeciw mego Forka pod wyciągiem w Zawoji(fajnie się jeździło :D ) oraz dla Pani w Solbergu,która parknęła kole mnie pod Kwitkiem koło 17-tej niestety nie odmachała ani ona a co gorsza jej pasażerka również nie-szkoda, Ci w Imprezach nigdy nie machają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnego kombiaka (KRZYSIEK_WAWA) ?

 

Dzis kolo 11.30 na świętokrzyskiej.

Tak, to byłem ja, nie mogłe się rozpędzić odpowiednio na swiętokrzyskiej, bo miałem jakiegoś marudera przed sobą. Rowniez pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pozdrowionka dla wszystkich spotkanych wczoraj wieczorem u Dżanka :) Widzę, że tam duuża ilość forumowiczów się przewija :).

Pozdrawiam również czerwone SI GT, które śmignęło obok mnie z pięknym sykiem :mrgreen: wczoraj ok 19 na Jana Pawła

 

 

i wzajemnie :)

Kręciła się jeszcze wczoraj pani od poloneza? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pozdrowionka dla wszystkich spotkanych wczoraj wieczorem u Dżanka :) Widzę, że tam duuża ilość forumowiczów się przewija :).

Pozdrawiam również czerwone SI GT, które śmignęło obok mnie z pięknym sykiem :mrgreen: wczoraj ok 19 na Jana Pawła

 

 

i wzajemnie :)

Kręciła się jeszcze wczoraj pani od poloneza? :)

 

Hmm, jeśli pytasz o kobietę przed wjazdem, to była moja żona :). Czekała zniecierpliwiona i zdziwiona, bo co widziała samochód, to grzecznie kierunek włączała i skręcała z drogi w brame Dżanka :) A co się okazywało :?: Że to ktoś przyjechał podleczyć swoje cacko :). Ale Ona siedziała nie w polonezie tylko w Corollce :). Jeśli nie o tą kobietę chodzi, to nie jestem w temacie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pozdrowionka dla wszystkich spotkanych wczoraj wieczorem u Dżanka :) Widzę, że tam duuża ilość forumowiczów się przewija :).

Pozdrawiam również czerwone SI GT, które śmignęło obok mnie z pięknym sykiem :mrgreen: wczoraj ok 19 na Jana Pawła

 

 

i wzajemnie :)

Kręciła się jeszcze wczoraj pani od poloneza? :)

 

Hmm, jeśli pytasz o kobietę przed wjazdem, to była moja żona :). Czekała zniecierpliwiona i zdziwiona, bo co widziała samochód, to grzecznie kierunek włączała i skręcała z drogi w brame Dżanka :) A co się okazywało :?: Że to ktoś przyjechał podleczyć swoje cacko :). Ale Ona siedziała nie w polonezie tylko w Corollce :). Jeśli nie o tą kobietę chodzi, to nie jestem w temacie ;).

 

 

nie chodzi o pania w polonezie co nas ganiala po podworku i co raz musielismy przestawiac samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika Forysa (złoty) widzianego ok 14 na niepodległości ;) ślepy jakiś...

 

pozdrawiam również niestety kapnąłem się że machasz jak już mnie minąłeś.

 

PS. Super masz obklejonego GTeka

 

dzięki , widziałeś tą lepszą stronę :( druga na razie niekompletna ale pracuje nad tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...